Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Ochłodzenie i deszcz w brytyjskiej stolicy. Synoptycy nie mają dobrych wieści

Ochłodzenie i deszcz w brytyjskiej stolicy. Synoptycy nie mają dobrych wieści
Mieszkańcy mogą teraz zasmakować słynnej "londyńskiej" pogody... (Fot. Getty Images)
Mieszkańcy Londynu od kilku dni borykają się z coraz niższymi temperaturami, zimnym wiatrem oraz opadami deszczu. Meteorolodzy ostrzegają, że to dopiero początek mało przyjemnej pogody, a poprawa nie nastąpi zbyt szybko.
Reklama

Synoptycy nie widzą szans na ocieplenie w najbliższym czasie. Co więcej, obecne od kilku dni opady deszczu mogą w najbliższym czasie przybrać jeszcze na sile. 

Eksperci z biura Met Office ocenili, że najbliższego przejaśnienia można spodziewać się dopiero podczas weekendu. W poniedziałek jednak nad Londyn powróci zimny wiatr i deszcz.

"To, co widzimy za oknem dzisiaj, będzie się jeszcze bardziej pogarszać w ciągu dnia. Silne opady pojawią się w porze lunchowej oraz późnym popołudniem" - poinformowała Grahame Madge z Met Office. 

"Jutro możemy spodziewać się dokładnie tego samego. Jedynie temperatura może być odrobinę wyższa i wynieść 22 lub 23 st. C" - dodała.

Czego możemy spodziewać się w piątek? "Będzie odrobinę więcej słońca, które może pojawiać się podczas weekendu" - przekazała Madge. Ekspertka dodała jednak, że nawet wtedy można spodziewać się przejściowych opadów.

Zdaniem synoptyk, najlepsza pogoda nadejdzie w niedzielę. "Niedziela zdecydowanie będzie najlepszym dniem, ale w poniedziałek powrócą deszcze, które będą trwać ponownie cały tydzień" - zakończyła.

 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama