Menu

Noworoczny prezent od Virgin Media. Klienci otrzymali za darmo szybszy internet

Noworoczny prezent od Virgin Media. Klienci otrzymali za darmo szybszy internet
Virgin Media zaskoczyło klientów darmowym upgradem. (Fot. Getty Images)
Ponad milion klientów Virgin Media otrzyma darmowe podniesienie prędkości internetu do min. 108 Mbps - poinformował dostawca usług telekomunikacyjnych. Popularna sieć przekazała, że zmiana wynika z nowej polityki, która określa minimalną prędkość dla wszystkich usługobiorców.
Reklama

Według wstępnych szacunków, ponad milion klientów miało mniejszą prędkość internetu niż 108 Mbps i to właśnie oni stali się beneficjentami nowej polityki firmy. Podkreślono jednocześnie, że 108 Mbps to wciąż dwukrotnie więcej, niż wynosi średnia prędkość sieci w Wielkiej Brytanii.

Osoby, które miały wolniejszy internet w Virgin Media, zmianę mogą odczuć już dzisiaj - prędkość zwiększyła się automatycznie, a w najblliższych dniach wszyscy, których to dotyczy, otrzymają stosowne powiadomienie listowne o darmowej zmianie usługi na lepszą.

"Zaczynamy 2020 r. od nagrodzenia naszych lojalnych klientów darmowym zwiększeniem prędkości. Oznacza to, że więcej osób będzie mogło doświadczyć ultraszybkiego internetu dostosowanego do zadań przyszłości" - przekazała Annie Brooks z Virgin Media.

"Chcemy całkowicie wyeliminować zjawisko buforowania filmów". (Fot. Getty Images)

"Jako jeden z największych dostawców, chcemy całkowicie wyeliminować takie zjawiska jak buforowanie filmów, aby nasi klienci nie musieli się ograniczać, kiedy wszyscy w domu jednocześnie korzystają z internetu. Chcemy, aby każdy mógł oglądać filmy o najwyższej jakości, i w tym samym czasie szybko pobierać nową grę oraz komfortowo przeglądać sieć" - dodała.

Prędkość 108 Mbps to wystarczająco, aby pobrać film HD w 7 minut lub grę na konsolę PlayStation 4 w 45 minut. Jest to obecnie najniższa prędkość oferowana przez Virgin Media - największa pozwala na osiągnięcie prędkości wynoszącej prawie 400 Mbps.

  Komentarze
  • Zbig
   7 stycznia, 20:28

   Czekam bo jak narazie to ledwo 50 ciągnika a w umówię ma być do 100

  • Gladius
   7 stycznia, 22:37

   Na zakończenie umowy,bez powodu pobrali sobie z mojego konta 50f .Okazało sie ,że to pomyłka taka i maja zwrócić ... Polityka pod tytułem ,okradnijmy klienta, może sie nie zorientuje to dobra nasza

  • 20002
   8 stycznia, 00:04

   Jakas alternartywa od tych bolszewikow?

  • Teddy
   8 stycznia, 13:04

   Mialem 200 za 45 f , po roku podwyzszyli mi na 70 f , i za nast. pol roku chca po 90f/m.Niech sie walą , Zmienilem na Talk Talk , wiem , ze tez gowno. Ale tansze

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.02.2020
  GBP 5.111 złEUR 4.279 złUSD 3.962 złCHF 4.031 zł

  Sport


  Reklama