Menu

Nauczyciele z Elbląga z wizytą w angielskiej szkole

Nauczyciele z Elbląga z wizytą w angielskiej szkole
Nauczyciele z Elbląga podczas wizyty w szkole w Hornacstle. (Fot. Facebook/Lincolnshire Wolds Federation)
Grupa polskich nauczycieli z Elbląga poleciała do Anglii, aby wymienić się doświadczeniami w zakresie pracy z uczniami, którzy cierpią na ataki paniki. Polscy pedagodzy przyglądali się zajęciom w Horncastle w hrabstwie Lincolnshire.
Reklama

Szkoła St Lawrence w Horncastle gościła polskich nauczycieli w ramach wymiany partnerskiej programu Erasmus Plus. Organizatorem wydarzenia był Chris Williams, który lokalnym mediom przekazał, że Polacy byli szczególnie zainteresowani tym, jak polskie placówki wypadają na tle tych w Lincolnshire.

Celem wizyty polskich nauczycieli z Elbląga w brytyjskiej szkole było zapoznanie się z procedurami, które placówka St Lawrence wykorzystuje, aby pomóc uczniom z zaburzeniami lękowymi. O wizycie polskich pedagogów napisał serwis www.horncastlenews.co.uk.

"Polacy byli pod wrażeniem tego, co zobaczyli i usłyszeli, i zapewnili, że wiele pomysłów przeniosą na grunt polski" – przekazał dyrektor Lea Mason.

Nauczyciele z Elbląga odwiedzili również szkołę Banovallum.

Horncastle znajduje się w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie East Lindsey. Leży 29 km od miasta Lincoln i 188 km od Londynu. W 2011 miejscowość liczyła 6 815 mieszkańców.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 29.09.2020
  GBP 5.052 złEUR 4.583 złUSD 3.923 złCHF 4.250 zł

  Sport


  Sport

  Reklama