Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nauczyciele z Elbląga z wizytą w angielskiej szkole

Nauczyciele z Elbląga z wizytą w angielskiej szkole
Nauczyciele z Elbląga podczas wizyty w szkole w Hornacstle. (Fot. Facebook/Lincolnshire Wolds Federation)
Grupa polskich nauczycieli z Elbląga poleciała do Anglii, aby wymienić się doświadczeniami w zakresie pracy z uczniami, którzy cierpią na ataki paniki. Polscy pedagodzy przyglądali się zajęciom w Horncastle w hrabstwie Lincolnshire.
Reklama

Szkoła St Lawrence w Horncastle gościła polskich nauczycieli w ramach wymiany partnerskiej programu Erasmus Plus. Organizatorem wydarzenia był Chris Williams, który lokalnym mediom przekazał, że Polacy byli szczególnie zainteresowani tym, jak polskie placówki wypadają na tle tych w Lincolnshire.

Celem wizyty polskich nauczycieli z Elbląga w brytyjskiej szkole było zapoznanie się z procedurami, które placówka St Lawrence wykorzystuje, aby pomóc uczniom z zaburzeniami lękowymi. O wizycie polskich pedagogów napisał serwis www.horncastlenews.co.uk.

"Polacy byli pod wrażeniem tego, co zobaczyli i usłyszeli, i zapewnili, że wiele pomysłów przeniosą na grunt polski" – przekazał dyrektor Lea Mason.

Nauczyciele z Elbląga odwiedzili również szkołę Banovallum.

Horncastle znajduje się w hrabstwie Lincolnshire, w dystrykcie East Lindsey. Leży 29 km od miasta Lincoln i 188 km od Londynu. W 2011 miejscowość liczyła 6 815 mieszkańców.

 

  Komentarze


  • Ta jasne
   15 lutego, 05:59

   Mhm. Pod wrażeniem ciekawe czego. Angielskie szkoły nie radzą sb z niczym .

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.10.2019
  GBP 4.900 złEUR 4.297 złUSD 3.896 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama