Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nantes domaga się pieniędzy za Salę w ciągu 10 dni

Nantes domaga się pieniędzy za Salę w ciągu 10 dni
Francuzi chcą obiecanych od Anglików pieniędzy za transfer Emiliano Sali. (Fot. Getty Images)
Klub francuskiej ekstraklasy piłkarskiej Nantes zagroził, że jeśli w ciągu 10 dni nie otrzyma od Cardiff City pieniędzy za zaginionego argentyńskiego napastnika Emiliano Salę, wkroczy na drogę sądową - poinformowano na stronie internetowej BBC.
Reklama

Sala został sprzedany do Walii za ok. 15 milionów funtów. Samolot, którym podróżował, zniknął z radarów 21 stycznia. Wrak maszyny odnaleziono na dnie kanału La Manche, wiadomo też, że na pokładzie jest ciało jednej osoby, ale na razie nie wiadomo, czy to Argentyńczyk, czy pilot David Ibbotson.

Wcześniej Sala podpisał kontrakt w Cardiff i wrócił do Nantes, aby pożegnać się z kolegami z drużyny. Zaginął w drodze powrotnej na Wyspy.

Jak informuje BBC, opłata za najdroższego piłkarza w historii Cardiff City ma zostać rozłożona na trzyletnie raty. Nantes zagroziło sądem, jeśli nie otrzyma pierwszej z nich w ciągu 10 dni.

Z kolei walijski klub wstrzymał wypłatę pierwszej raty, dopóki cała sytuacja nie zostanie wyjaśniona. Kierownictwo Cardiff City zapowiedziało, że spełni warunki kontraktu, ale nie kryło zaskoczenia żądaniem Nantes.

Część kwoty transferu ma trafić do Girondins Bordeaux, gdzie Sala grał w latach 2012-2015, zanim trafił do Nantes.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 14.10.2019
  GBP 4.900 złEUR 4.297 złUSD 3.896 złCHF 3.910 zł

  Sport


  Reklama