Menu

Najlepszy burger z supermarketu? Morrisons bezkonkurencyjny

Najlepszy burger z supermarketu? Morrisons bezkonkurencyjny
Kluczem dobrego burgera jest odpowiednio dobre mięso. (Fot. Getty Images)
Sieć supermarketów Morrisons otrzymała tegoroczną nagrodę BBC Good Food Summer Taste Award za najlepszy burger, jaki możemy dostać w sklepie. Jak zauważono, w pozornie zwykłym mięsie ukryto niezwykły składnik, który nadaje mu wyrazisty smak.
Reklama

Nagroda dotyczy produktu o nazwie "The Best British Beef Burger". Zespół ekspertów zgodnie ocenił, że to właśnie burger z Morrisons spełnia surowe kryteria smakoszy.

Aby wybór nie był stronniczy, gdyż grono jurorów konsumowało próbki burgerów w opaskach na oczy. Następnie wydawano oceny w takich kategoriach jak jakość mięsa, smak wołowiny czy soczystość.

Burgery najlepiej smakują latem w towarzystwie zimnego napoju. (Fot. Getty Images)

Według informacji opublikowanej przez supermarket, wygrana nie powinna nikogo dziwić, bo produkt zawiera dodatkowy składnik - szpik kostny. To właśnie on odpowiada za "wyrazisty smak".

"Jesteśmy dumni z naszych burgerów, które przygotowujemy z najlepszych brytyjskich składników. Dodając szpik kostny nadaliśmy mięsu wyrazisty smak i jesteśmy pewni, że nasi klienci to doceniają" - przekazał Joshua Brockbank ze zwycięskiej sieci supermarketów.

W związku z wygraną, supermarket Morrisons opublikował promocję na zwycięskiego burgera, który można od dziś nabyć w cenie £3 za dwie porcje lub £5 za cztery.

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 03.07.2020
  GBP 4.956 złEUR 4.467 złUSD 3.976 złCHF 4.202 zł

  Sport


  Sport

  Reklama