Menu

Messi bez kontraktu wypoczywa na Ibizie

Messi bez kontraktu wypoczywa na Ibizie
Messi wypoczywa na hiszpańskiej wyspie z żoną Antonellą i dziećmi. Co dalej z jego kontraktem z Barceloną...? (Fot. Instagram/@antonelaroccuzzo)
Pozostający od 1 lipca oficjalnie bez klubu słynny argentyński piłkarz Lionel Messi wczoraj udał się z rodziną na krótkie wakacje na Ibizie - poinformowały hiszpańskie media, m.in. 'Mundo Deportivo'.
Reklama
Reklama

Według hiszpańskich dziennikarzy Messi, któremu 30 czerwca wygasła umowa z Barceloną, gdzie występował przez całą dotychczasową karierę, zdaje się nie zaprzątać sobie głowy brakiem klubu.

Tymczasem władze "Dumy Katalonii" są przekonane, że Argentyńczyk dalej będzie czarował grą i zdobył bramki dla zespołu z Camp Nou. Niektórzy spekulują, że 34-latek, który niedawno triumfując w Copa America zdobył pierwsze trofeum z drużyną narodową, już na początku przyszłego tygodnia wróci do Hiszpanii i wznowi treningi z dotychczasowym klubem.

Piłkarze Barcelony przebywają obecnie na zgrupowaniu w Donaueschingen, gdzie do Euro 2008 przygotowywała się reprezentacja Polski. Do Niemiec nie poleciał z zespołem prezes klubu Joan Laporta, który ma pracować na propozycją nowego kontraktu dla Messiego.

Według doniesień hiszpańskich mediów, Messi i klub już w połowie lipca doszli do porozumienia ws. zasadniczych zapisów w umowie, a piłkarz zgodził się podpisać pięcioletni kontrakt w zamian za obniżenie zarobków o połowę, aby było to zgodne z wymogami hiszpańskiej ligi.

Po triumfie w Copa America Argentyńczyk odpoczywał z żoną Antonellą i małymi synami Thiago, Mateo i Ciro w rodzinnym Rosario, następnie gościł w Miami i na Dominikanie. W środę wrócił na krótko do Barcelony, ale wczoraj był już na Ibizie.

Czytaj więcej:

MMA: Conor McGregor zarobił w rok więcej niż Messi i Ronaldo

Copa America: Dwa gole Messiego i zwycięstwo Argentyny

Hiszpańskie media: Barcelona poświęci piłkarzy dla Messiego

Media: ​Messi zgodził się na niższą pensję, żeby zostać w Barcelonie

Messi pobił kolejny rekord. Jego zdjęcie z największą liczbą polubień w historii

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel się opinią.
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2021
  GBP 5.3712 złEUR 4.5999 złUSD 3.9282 złCHF 4.2172 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama