Menu

Meghan "nie chciała być w centrum uwagi" na pogrzebie księcia Filipa

Meghan "nie chciała być w centrum uwagi" na pogrzebie księcia Filipa
Żona Harry'ego, która wiosną spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka, została w Kalifornii. (Fot. Getty Images)
Meghan Markle miała poinformować znajomych, że jednym z powodów, dla których nie bierze udziału w pogrzebie księcia Filipa, jest to, iż 'nie chce być w centrum uwagi' - podają brytyjskie media.
Reklama
Reklama

Harry już w niedzielę przyleciał do Wielkiej Brytanii, aby wziąć udział w pogrzebie swojego dziadka. Wnuk zmarłego w piątek Filipa przebywa obecnie na kwarantannie w Londynie.

Żona Harry'ego, która wiosną spodziewa się narodzin swojego drugiego dziecka, została w Kalifornii. Podróży przez Atlantyk miał zabronić Meghan prowadzący jej drugą ciążę lekarz, co potwierdził rzecznik pałacu Buckingham.

"Meghan uważa, że jej głównym zadaniem jest teraz wspieranie Harry'ego. To jemu pozostawiła decyzję, czy powinna z nim polecieć na pogrzeb księcia Filipa. Nie chciała być w centrum uwagi" - zdradziło źródło gazety "Daily Mail".

Meghan miała też stwierdzić, że ​​"w tym trudnym czasie rodzina powinna trzymać się razem, więc chciałaby, aby porzucili różnice i się zjednoczyli". "Uważa, że właśnie tego chciałby Filip, a ona jest gotowa im przebaczyć i iść dalej przez życie z podniesioną głową" - dodał informator brytyjskiego dziennika.

Podkreślił, że nie tylko lekarz odradził Meghan podróż na Wyspy: "Także jej matka, Doria nalegała, aby Meghan wspierała Harry'ego na odległość. Doria bardzo opiekuje się Meghan i nie chce, by narażała własne zdrowie. Stres to ostatnia rzecz, jakiej Meghan teraz potrzebuje".

Książę Filip zmarł w piątek rano na zamku w Windsorze w wieku 99 lat. Ze względu na wynikające z pandemii ograniczenia w uroczystościach pogrzebowych, które odbędą się w sobotę, udział weźmie nie więcej niż 30 osób.

Stosunki Harry'ego i Meghan z resztą rodziny ochłodziły się po głośnym wywiadzie, którego wraz z Meghan udzielił amerykańskiej dziennikarce Oprah Winfrey. Para zarzuciła w nim reszcie rodziny brak wsparcia dla Meghan, nierówne ich traktowanie, a także twierdziła, iż ktoś z jej członków wyrażał obawy co do koloru skóry ich dziecka.

Czytaj więcej:

Książę Filip nie żyje. Mąż królowej Elżbiety II miał 99 lat

Pogrzeb księcia Filipa w sobotę 17 kwietnia

Książę Andrzej: Śmierć męża pozostawiła pustkę w życiu królowej

Książę Harry przyleciał na pogrzeb swojego dziadka. Meghan została w USA

Czciciele księcia Filipa opłakują śmierć swojego bóstwa

William i Harry żegnają zmarłego dziadka. Wydali osobne oświadczenia

  Komentarze
  • Oho...
   13 kwietnia, 21:51

   No tak, przeciez to taka celebrytka, ze jakby sie pojawila, to by media zapomnialy o pogrzebie... przynajmniej jej zdaniem.

  • Elek
   13 kwietnia, 23:30

   😂😂😂😂😂😂😂😂😂nie chciała być w centrum zainteresowania gwiazda na pogrzebie Księcia Filipa!!!!!!
   Jakaż ona ważna persona !!!

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.06.2021
  GBP 5.3015 złEUR 4.5503 złUSD 3.8198 złCHF 4.1580 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama