Menu

Meghan i Harry pokazali pierwsze zdjęcie twarzy dziecka

Meghan i Harry pokazali pierwsze zdjęcie twarzy dziecka
Mały Archie jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. (Fot. Getty Images)
Z okazji Dnia Ojca, książę i księżna Sussex opublikowali zdjęcie małego Archiego - pierwsze, na którym można zobaczyć twarz dziecka. Post na Instagramie opatrzono komentarzem: 'Harry świętuje pierwszy Dzień Ojca ze swoim sześciotygodniowym synem Archiem Mountbatten-Windsor'.
Reklama

Potomek Sussexów przyszedł na świat na początku maja, a pierwsze zdjęcia opublikowano już dwa dni później. Ukazywały one jednak świeżo upieczonych rodziców, a nie samego Archiego. 

"Mogę oddać życie za to małe coś, czuję się jak nie z tego świata" - komentował wówczas książę Harry.

Kolejne zdjęcie opublikowała księżna Meghan z okazji Dnia Matki. Tym razem świat mógł zobaczyć stopę przyszłego księcia Sussex.

Archie, który wraz z rodzicami przebywa w posiadłości Frogmore Cottage, jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. Znajdująca się na liście zabytków nieruchomość z 10 sypialniami znajduje się w pobliżu licznych jezior, lasów i słynnych ogrodów Frogmore. W niedalekim sąsiedztwie posiadłości znajduje się również zamek w Windsorze.

Dziś w Wielkiej Brytanii, podobnie jak w USA czy Polsce, obchodzony jest Dzień Ojca. Według ustaleń historyków, święto to po raz pierwszy pojawiło się w Europie w 1508 roku za sprawą wpływów katolickich. 

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 12.08.2020
  GBP 4.903 złEUR 4.412 złUSD 3.756 złCHF 4.101 zł

  Sport


  Sport

  Reklama