Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Meghan i Harry pokazali pierwsze zdjęcie twarzy dziecka

Meghan i Harry pokazali pierwsze zdjęcie twarzy dziecka
Mały Archie jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. (Fot. Getty Images)
Z okazji Dnia Ojca, książę i księżna Sussex opublikowali zdjęcie małego Archiego - pierwsze, na którym można zobaczyć twarz dziecka. Post na Instagramie opatrzono komentarzem: 'Harry świętuje pierwszy Dzień Ojca ze swoim sześciotygodniowym synem Archiem Mountbatten-Windsor'.
Reklama

Potomek Sussexów przyszedł na świat na początku maja, a pierwsze zdjęcia opublikowano już dwa dni później. Ukazywały one jednak świeżo upieczonych rodziców, a nie samego Archiego. 

"Mogę oddać życie za to małe coś, czuję się jak nie z tego świata" - komentował wówczas książę Harry.

Kolejne zdjęcie opublikowała księżna Meghan z okazji Dnia Matki. Tym razem świat mógł zobaczyć stopę przyszłego księcia Sussex.

Archie, który wraz z rodzicami przebywa w posiadłości Frogmore Cottage, jest siódmy w kolejce do brytyjskiego tronu. Znajdująca się na liście zabytków nieruchomość z 10 sypialniami znajduje się w pobliżu licznych jezior, lasów i słynnych ogrodów Frogmore. W niedalekim sąsiedztwie posiadłości znajduje się również zamek w Windsorze.

Dziś w Wielkiej Brytanii, podobnie jak w USA czy Polsce, obchodzony jest Dzień Ojca. Według ustaleń historyków, święto to po raz pierwszy pojawiło się w Europie w 1508 roku za sprawą wpływów katolickich. 

 

  Komentarze


  • Witam
   17 czerwca, 12:59

   Proszę nie wprowadzać w błąd. W Polsce dzień ojca zawsze jest 23 czerwca a nie 16.

  • Wtf
   18 czerwca, 09:04

   Ale w uk dzień ojca jest 16go, post jest o Brytyjczykach, wiec oni świętowali dzień ojca 16, nie wiem co ma do tego dzień ojca w Polsce, lol

  • Idiot
   18 czerwca, 10:47

   WTF napisali że w uk jak i w PL jest obchodzony dzień Ojca A to oznacza wprowadzenie w błąd. Czytanie ze zrozumieniem trzeba popracować

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.09.2019
  GBP 4.861 złEUR 4.326 złUSD 3.912 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama