Menu

Masz ochotę na fish & chips? Najlepszy bar jest w Devon

Masz ochotę na fish & chips? Najlepszy bar jest w Devon
Najlepszy lokal serwujący fish & chips w UK. (Fot. Facebook/ Krispies - Exmouth)
Lokal gastronomiczny Krispies z Exmouth, serwujący popularne brytyjskie danie - rybę z frytkami - został uznany za najlepszy w całej Wielkiej Brytanii. Bar nagrodzono za pasję dla tej tradycyjnej potrawy.
Reklama

Działający od dwudziestu lat Krispies Fish and Chips w Exmouth, należący i zarządzany przez małżeństwo Tima i Kelly Barnesów, pokonał dziewięciu innych finalistów z całej Wielkiej Brytanii. Krispies zdobył tytuł National Fish and Chip Awards.

Tytuł sprawił, że poprzedni zwycięzcy podwoili swoje dochody w miesiącach po ogłoszeniu wygrania plebiscytu. Nagroda przyznawana jest między innymi za innowacyjność w menu, umiejętność dostosowania się do specjalnych wymagań dietetycznych, obsługę klienta, a także jakość produktu.

Organizator rankingu - firma Seafish - poinformowała, że lokal Krispies był tak dobry, że nie miał praktycznie konkurencji.

"Krispies zaszło tak daleko wciągu ostatnich 20 lat, możemy uczciwie powiedzieć, że ta nagroda to spełnienie naszych marzeń” – skomentował właściciel Tim Barnes.

"Ale nie zdobyliśmy tego sami, jesteśmy dumni z naszego zespołu. Chcemy im podziękować z głębi serca za ciężką pracę i wiarę w nas” – dodał właściciel najlepszego lokalu z fish & chips.

Drugie miejsce zajął Captain’s Fish and Chips w Hoddesdon (Hertfordshire), a  Low’s Traditional Fish and Chips w Aberdeen - trzecie.

Tim i Kelly Barnes świętują po otrzymaniu nagrody za prowadzenie najlepszego lokalu fish & chips w kraju. (Fot. Facebook/Krispies - Exmouth)

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 31.07.2020
  GBP 4.879 złEUR 4.407 złUSD 3.717 złCHF 4.095 zł

  Sport


  Sport

  Reklama