Menu

Masz ochotę na fish & chips? Najlepszy bar jest w Devon

Masz ochotę na fish & chips? Najlepszy bar jest w Devon
Najlepszy lokal serwujący fish & chips w UK. (Fot. Facebook/ Krispies - Exmouth)
Lokal gastronomiczny Krispies z Exmouth, serwujący popularne brytyjskie danie - rybę z frytkami - został uznany za najlepszy w całej Wielkiej Brytanii. Bar nagrodzono za pasję dla tej tradycyjnej potrawy.
Reklama

Działający od dwudziestu lat Krispies Fish and Chips w Exmouth, należący i zarządzany przez małżeństwo Tima i Kelly Barnesów, pokonał dziewięciu innych finalistów z całej Wielkiej Brytanii. Krispies zdobył tytuł National Fish and Chip Awards.

Tytuł sprawił, że poprzedni zwycięzcy podwoili swoje dochody w miesiącach po ogłoszeniu wygrania plebiscytu. Nagroda przyznawana jest między innymi za innowacyjność w menu, umiejętność dostosowania się do specjalnych wymagań dietetycznych, obsługę klienta, a także jakość produktu.

Organizator rankingu - firma Seafish - poinformowała, że lokal Krispies był tak dobry, że nie miał praktycznie konkurencji.

"Krispies zaszło tak daleko wciągu ostatnich 20 lat, możemy uczciwie powiedzieć, że ta nagroda to spełnienie naszych marzeń” – skomentował właściciel Tim Barnes.

"Ale nie zdobyliśmy tego sami, jesteśmy dumni z naszego zespołu. Chcemy im podziękować z głębi serca za ciężką pracę i wiarę w nas” – dodał właściciel najlepszego lokalu z fish & chips.

Drugie miejsce zajął Captain’s Fish and Chips w Hoddesdon (Hertfordshire), a  Low’s Traditional Fish and Chips w Aberdeen - trzecie.

Tim i Kelly Barnes świętują po otrzymaniu nagrody za prowadzenie najlepszego lokalu fish & chips w kraju. (Fot. Facebook/Krispies - Exmouth)

 

  Komentarze


  • Mariola
   10 lutego, 19:38

   Ostatnio rybacy sie skarżyli Kukizowi że ryby mają przerośnięte głowy z jednym okiem i nikt nid ogłasza katastrofy ekologicznej, dlatego nie jem ryb już bo się świecą w nocy

  • MAREK
   11 lutego, 08:56

   WIDAC PO NICH,ZE UPASLI SIE NA FRYTACH...

  • Joanna Baraniak
   11 lutego, 09:16

   Ja jem tylko konserwy turystyczne bo są zdrowe i z Polski . Nie jem angielskich bo moja córka znalazła ząb w puszce . Dla dzieci zawsze kupuję paprykarz szczeciński ,niech sobie aniołki dobrze jedzą i szybko rosną

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 17.10.2019
  GBP 4.946 złEUR 4.285 złUSD 3.864 złCHF 3.890 zł

  Sport


  Reklama