Menu

Manchester: Wielka panika po wybuchu fajerwerków w centrum handlowym

Manchester: Wielka panika po wybuchu fajerwerków w centrum handlowym
"Wszyscy biegli przed siebie, krzycząc i szukając drogi wyjścia". (Fot. Getty Images)
Do niecodziennego zdarzenia doszło dziś na terenie centrum handlowego Arndale w Manchesterze. Na terenie budynku odpalono fajerwerki, a dźwięk wybuchających sztucznych ogni wywołał panikę wśród kupujących.
Reklama

Jak donoszą lokalne media, po usłyszeniu podejrzanych dźwięków, klienci Arndale "uciekali w popłochu, obawiając się o swoje życie". Również pracownicy sklepów zaczęli zamykać swoje lokale, zasuwając witryny roletami. 

Przedstawiciel policji w Manchesterze potwierdził, że doszło do incydentu, który polegał na "celowym odpaleniu fajerwerków wewnątrz budynku". Śledztwo w sprawie trwa - obecnie nie udało się jeszcze znaleźć winnych zdarzenia. 

Choć nikt nie został ranny, niektórzy świadkowie wciąż zmagają się z traumą. "To była absolutnie najbardziej przerażająca rzecz, jaką kiedykolwiek przeżyłam" - poinformowała jedna z osób na Twitterze.

"Wszyscy zaczęli biec przed siebie jak szaleni. Zostawiłem płaszcz, laptopa, wszystko. Ktoś się poślizgnął, ktoś upadł i nikt nie wiedział, o co chodzi" - skomentował inny świadek na platformie społecznościowej.

Czytaj więcej:

Manchester: Centrum handlowe ewakuowane. Są doniesienia o nożowniku

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.01.2020
  GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

  Sport


  Reklama