Menu

MSZ: Dzisiaj 17 lotów w ramach akcji "LOT do Domu"

MSZ: Dzisiaj 17 lotów w ramach akcji "LOT do Domu"
Operacja "LOT do Domu" potrwa do 28 marca. (Fot. Facebook/LOT Polish Airlines)
Dzisiaj odbędzie się 17 lotów czarterowych do Warszawy z Polakami, którzy z całego świata chcą wrócić do kraju; loty odbędą się m.in. z Bangkoku, Londynu, Amsterdamu, Paryża, Lizbony, Zurychu, Moskwy czy Delhi - poinformowało na Twitterze Ministerstwo Spraw Zagranicznych.
Reklama

Dzisiaj w ramach akcji "LOT do domu" planowane są loty czarterowe do Warszawy z: Bangkoku (Tajlandia), Londynu i Edynburga (Wielka Brytania), Bergen i Oslo (Norwegia), Sztokholmu (Szwecja), Cork i Dublina (Irlandia), Amsterdamu (Holandia), Paryża (Francja), Alicante (Hiszpania), Lizbona (Portugalia), Sofii (Bułgaria), Zurychu (Szwajcaria), Moskwy (Rosja), Delhi (Indie), Abu Dhabi (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

Operacja "LOT do Domu" rozpoczęła się 15 marca i potrwa do 28 marca. W jej ramach organizowane są specjalne rejsy czarterowe w różne regiony świata, aby umożliwić powrót do domu polskim obywatelom i uprawnionym do tego cudzoziemcom.

Daty i miejsca lotu można sprawdzić na stronie internetowej LOTdoDomu.com. Na stronie internetowej można też dokonać rezerwacji biletu. Czartery odbierają podróżnych z terenu Europy, a także Azji czy Ameryki. Obejmują miejsca dotychczas nieobecne w LOT-owskiej siatce połączeń, np. Maltę czy Reykjavik.

Czytaj więcej:

Utknąłeś poza granicami kraju? LOT-em wrócisz do Polski

Ryanair znosi opłatę za zmianę rezerwacji lotu

Rzecznik LOT: Od niedzieli 4 tys. Polaków wróciło do domu w ramach operacji #LOTdoDomu

LOT do Domu: Dzisiaj rejsy do Warszawy z Delhi, Bangkoku, Nowego Jorku i Toronto

Już 12 tys. pasażerów wróciło "LOT-em do domu"

  Komentarze
  • Karsa
   20 marca, 18:35

   Zdaje się, że te loty nie szybko się skończą, ale sytuacja jest dynamiczna i zmienna. Uważam że wszyscy, mimo wielu uniedogodnień powinniśmy docenić pracę służb sanitarnych, lekarzy, pielęgniarek a także pracowników lotu.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 29.05.2020
  GBP 4.921 złEUR 4.450 złUSD 4.003 złCHF 4.162 zł

  Sport


  Sport

  Reklama