Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Luksusowe mieszkania w Hyde Parku na wynajem za £40 tys. tygodniowo

Luksusowe mieszkania w Hyde Parku na wynajem za £40 tys. tygodniowo
Luksusowy apartament przeznaczony jest dla ludzi, dla których pieniądze nie stanowią problemu... (Fot. One Hyde Park)
Na rynek nieruchomości właśnie trafiło jedno z pierwszych mieszkań prestiżowego zespołu apartamentów One Hyde Park. £2 miliony za możliwość zamieszkania w tym wyjątkowym miejscu w centrum Londynu brzmi jak 'okazja' - w tym przypadku taką kwotę należy jednak zapłacić za roczny wynajem.
Reklama

£2 mln na rok przekłada się na £40 tys. tygodniowo, co czyni mieszkanie w One Hyde Park najdroższą nieruchomością na wynajem w brytyjskiej stolicy.

O nieruchomości zrobiło się głośno już w ubiegłym roku, kiedy ujawniono, że inwestycja warta jest rekordowe £160 mln. W środku znajduje się w sumie 86 mieszkań, a każde posiada własny basen i kuloodporne szyby.

Mieszkańcy luksusowych apartamentów mają do swojej dyspozycji m.in. całodobową ochronę, usługę sprzątania, prania, obsługę pokojową z sąsiedniego pięciogwiazdkowego hotelu Mandarin i prywatny sklep z winami o kontrolowanej temperaturze.

One Hyde Park to jeden z nielicznych budynków mieszkalnych, który oferuje widok na Hyde Park. (Fot. One Hyde Park)

Wystawione na wynajem mieszkanie ma w sumie pięć sypialni, dwie łazienki, salę kinową i 35-metrowy korytarz, a jego łączna powierzchnia jest 20-krotnie większa niż przeciętny apartament w Londynie. Każda sypialnia oferuje ze swoich okien widok na stację metra Kinghtsbridge, podczas gdy z salonu i innych pomieszczeń możemy obserwować Hyde Park w całej okazałości.

Agenci nieruchomości odpowiedzialni za odnalezienie chętnego na wynajem nie mają wątpliwości, że jego znalezienie nie będzie problemem. Oferta skierowana jest do najbogatszych ludzi na świecie, których Londyn nieustannie przyciąga, a to oznacza rosnące zapotrzebowanie na luksusowe i drogie mieszkania.

 

  Komentarze


  • Wml
   7 maja, 12:53

   Czy w osiedle wmiksowano mieszkania komunalne, tak jak przy wielu innych inwestycjach w UK? :)

  • Marian Wąsowski
   8 maja, 07:33

   Polecam wszystkim milionerom bo razem z wieskiem usuwaliśmy grzyby kładliśmy płytki i panele i teraz jest naprawdę ładnie

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 13.09.2019
  GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama