Menu

Londyn: McDonald's zmienił nazwę i menu

Londyn: McDonald's zmienił nazwę i menu
Wnętrze nowej restauracji na Fleet Street. (Fot. McDonald's)
Ograniczone menu, nowa nazwa, brak stołów i krzeseł, a dania wydawane tylko na wynos - sieć McDonald's po raz pierwszy od 1980 roku zmieniła koncepcję restauracji. Swoją rewolucję gigant zaczął od Londynu.
Reklama

Już nie McDonald's, ale McDonald's to Go pojawił się wczoraj na Fleet Street w Londynie. Klienci, którzy odwiedzą odmienioną restaurację, mogą zamówić produkty z okrojonego menu, a McNuggets i Big Maca zjeść tylko i wyłącznie na wynos.

Firma podała, że ​​restauracja na Fleet Street została zaprojektowana głównie z myślą o "żyjących w ciągłym pośpiechu pracownikach londyńskiego City".

"Zmiana gustów, nowe technologie i większa konkurencja oznaczają, że musimy nadal koncentrować się na inwestowaniu w to, co jest najważniejsze dla naszych klientów. Wiemy doskonale, że jeden rozmiar nie pasuje każdemu i właśnie dlatego wprowadzamy McDonald's to Go" - zaznacza Henry Trickey, wiceprezes ds. rozwoju i IT w firmie.

Ekrany dotykowe do zamawiania jedzenia. (Fot. McDonald's)

"Ekrany dotykowe, brak stołów, krzeseł, ograniczone menu i wydawanie posiłków tylko na wynos pozwoli nam skupić się na szybkości obsługi" - dodaje.

Jak informuje inews.co.uk, koncepcja McDonald's to Go nie jest zarezerwowana jedynie dla brytyjskiej stolicy. "Zobaczymy, jak na nowy pomysł zareagują klienci. Jeśli okaże się sukcesem, będziemy myśleć o kolejnych lokalizacjach" - informuje rzeczniczka sieci.

McDonald's zapewnia, że pozostaje całkowicie zaangażowany w swoją oryginalną markę restauracyjną, która w Wielkiej Brytanii działa od 45 lat. Dodano, że ​​nowa koncepcja to "po prostu najnowsza faza bieżącej strategii inwestycyjnej firmy".

  Komentarze
  • Konsument
   1 sierpnia 2019, 15:27

   Dobra zagrywka, jak cie złapie biegunka to nie wina McDonald'sa.Pozatym nie trzeba sprzątać po brudasach. I koniec siorpania i robienia sobie zdjęcia, przy stoliku.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 28.02.2020
  GBP 5.066 złEUR 4.335 złUSD 3.925 złCHF 4.073 zł

  Sport


  Reklama