Menu

Ktoś w UK wygrał £170 mln. National Lottery szuka milionera

Ktoś w UK wygrał £170 mln. National Lottery szuka milionera
Jak najszybciej warto sprawdzić swój los. (Fot. Getty Images)
Ogromna fortuna w loterii EuroMillions uśmiechnęła się wczoraj do mieszkańca Wielkiej Brytanii. Nieznany jak na razie szczęściarz wzbogacił się o rekordowe 170 milionów funtów - informuje BBC.
Reklama

Kumulacja we wczorajszym losowaniu wyniosła dokładnie £170 221 000. Szczęśliwiec zakreślił na kuponie liczby: 7, 10, 15, 44, 49, a także dwa numery Lucky Stars - 3 i 12.

Jak informuje BBC, nowy multimilioner, który nie został jeszcze zidentyfikowany, znajdzie się w rankingu "Sunday Times" wśród 1 000 najbogatszych ludzi w Wielkiej Brytanii.

Ponadto, zwycięzca wczorajszej loterii stał się bogatszy od takich gwiazd muzyki, jak Tom Jones i Calvin Harris, których majątek został wyceniony na £165 milionów. Pokonał też Eda Sheerana, który posiada £160 milionów.

Dotychczasowi rekordziści loterii w Wielkiej Brytanii. (Fot. Getty Images)

Zwycięzca tego losowania przejdzie do historii, gdyż zgarnął najwyższą dotychczas wygraną, po którą udało się sięgnąć brytyjskim graczom, którzy próbowali swoich sił w EuroMillions. Do tej pory rekordzistami byli Colin i Chris Weir ze Szkocji - w 2011 r. wygrali £161 milionów.

"Jeden niewyobrażalny szczęśliwiec zgarnął ogromną pulę Euromillions o wartości £170 milionów i został największym zwycięzcą loterii w Wielkiej Brytanii. Gracze w całym kraju proszeni są o jak najszybsze sprawdzenie swoich kuponów" - apeluje Andy Carter z The National Lottery.

Jeśli przez najbliższy tydzień zwycięzca nie zgłosi się po wygraną, National Lottery poda do publicznej wiadomości kolekturę, w której został zakupiony szczęśliwy los.

Czytaj więcej:

W Irlandii ktoś obudził się bogatszy o 175 milionów euro

Koniec małżeństwa, które wygrało na loterii £161 mln

Polak trafił w Eurojackpot. Zgarnie 45 mln euro

Loteria z 2012 roku. Policja rozwiązała zagadkę

  Komentarze
  • True 7
   9 października 2019, 19:03

   Przestańcie,wiecznie promować I reklamować tych żałosnych oszustów.Co to za wielka loteria,gdy organizator przed losowaniem ,zna wszystkie obstawione zakłady???Każdy bałamucony wysokością wygranej biegnie by choć jeden los wysłać I co znowu nic,bo podobno trzeba mieć szczeście.Raczej więcej rozumu.Komputer główny organizatora losowania ,szybko oblicza wśrud kilku milionow zakladow jaka kombinacja nie padła.I ot znów przegrana,można tak ludzi bez konca w głupa robić.A te reklamy że ktoś wygrał I zdjecie pokazane ,to już szczyt ludzkiej naiwności.Życzę wszystkim wiecej rozumu niż szcześcia.

  • True11
   10 października 2019, 22:16

   Oj myślisz się niestety bo znam osobiście "mojego sąsiada" który wygrał 6 w lotka 😏

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 24.01.2020
  GBP 5.038 złEUR 4.246 złUSD 3.848 złCHF 3.963 zł

  Sport


  Reklama