Menu

Książę Harry przeprowadzi się z rodziną do Kanady?

Książę Harry przeprowadzi się z rodziną do Kanady?
Czy książę Harry przeprowadzi się z rodziną do Kanady?... (Fot. Getty Images)
Według najnowszych raportów, książę i księżna Sussex są tak zmęczeni podejściem brytyjskich mediów do Meghan, że 'rozważają' przeprowadzkę do Kanady - podał amerykański magazyn 'Us Weekly', a wtórują mu także media australijskie.
Reklama

Z doniesień mediów amerykańskich wynika, że książę Harry i Meghan Markle mogą podjąć decyzję o przeprowadzeniu się za Ocean. Nagonka mediów brytyjskich na Meghan spowodowała, że Harry postanowił ostro zareagować.

Poinformował o podjęciu kroków prawnych w związku z publikacją prywatnego listu Meghan do ojca oraz nielegalnego przechwytywania wiadomości telefonicznych.

Pałac Buckingham i książę wydali oświadczenie: "Niestety, moja żona stała się jedną z najnowszych ofiar brytyjskiej prasy brukowej, która prowadzi kampanię nie zastanawiając się nad konsekwencjami - bezwzględna nagonka eskalowała w ciągu ostatniego roku, przez cały okres ciąży i wychowania naszego nowo narodzonego syna" - wskazano.

Meghan była nie raz atakowana przez brytyjską prasę. (Fot. Getty Images)

"Udajemy, że wszystko jest w porządku, jednak sytuacja bardzo nas dotyka, ponieważ w dzisiejszej erze cyfrowej wymysły prasowe stają się nagle prawdą na całym świecie. Relacja z jednego dnia nie jest już podsumowaniem wczorajszego dnia. Nie byliśmy w stanie dementować fałszywych informacji, czego media były świadome i chętnie to wykorzystywały" - wyjaśniono.

Media informowały także o napięciu w kręgach rodziny królewskiej, w tym o "dystansowaniu się" od Harry'ego i Meghan księcia Williama i księcia Karola.

Meghan mieszkała już w Kanadzie w trakcie realizacji serialu "Suits", dzięki któremu zyskała ogromną popularność.

Kraj ten jest także domem jej przyjaciółki - Jessiki Mulroney, której dzieci wzięły udział w królewskim ślubie.

Nie byłby to pierwszy raz, kiedy członkowie rodziny królewskiej zamieszkują w Kanadzie. Peter Phillips, syn księżniczki Anny, mieszkał i pracował w Kanadzie kilka lat temu. Tam poznał swoją żonę, Autumn Phillips.

Czytaj więcej:

W tej willi książę Harry i księżna Meghan spędzili urlop na Ibizie

Harry i Meghan niszczą klimat? Gwiazdy bronią książęcej pary

Harry, Meghan i Archie w podróży po Afryce

Harry i Meghan pozwali brytyjski tabloid

Książę Harry pozywa "The Sun" i "Daily Mirror" za podsłuchy

  Komentarze
  • Asiia
   13 października 2019, 15:32

   Prawidłowo skoro ich nie szanują to decyzja jak najbardziej na miejscu.Każdy z nas ma prawo do prywatności bez względu na to czy jest osobą publiczną czy nie.

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 01.10.2020
  GBP 4.939 złEUR 4.515 złUSD 3.851 złCHF 4.188 zł

  Sport


  Sport

  Reklama