Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Książę Harry otrzymał przeprosiny za naruszenie prywatności

Książę Harry otrzymał przeprosiny za naruszenie prywatności
Obecnie Meghan i Harry mieszkają w Frogmore Cottage w bezpośrednim sąsiedztwie zamku w Windsorze. (Fot. Getty Images)
Brytyjski książę Sussex Harry porozumiał się dzisiaj z agencją fotograficzną Splash w kwestii polubownego zakończenia sprawy sądowej dotyczącej naruszenia prywatności przez zdjęcia zrobione z helikoptera latającego nad jego posiadłością w Cotswolds.
Reklama

Prawnicy członka rodziny królewskiej podkreślili, że "posiadłość została wybrana przez księcia i jego żonę ze względu na wysoki poziom prywatności dzięki temu, że jest położona w odosobnionej okolicy i otoczona farmami".

Jak jednak dodali, wykonane w styczniu br. zdjęcia - które następnie zostały sprzedane wielu brytyjskim gazetom - "znacząco naruszyły" bezpieczeństwo księcia, ujawniając szczegółowo rozkład pomieszczeń i pokazując m.in. salon, jadalnię i sypialnię.

W efekcie Harry oraz jego żona, amerykańska aktorka Meghan Markle, musieli wyprowadzić się z rezydencji. Obecnie mieszkają w Frogmore Cottage w bezpośrednim sąsiedztwie zamku w Windsorze.

W ramach zawartego porozumienia agencja fotograficzna Splash wypłaciła "znaczne" odszkodowanie za wyrządzone szkody, a także przeprosiła za "błąd w ocenie sytuacji", zapewniając, że "podjęto niezbędne kroki, aby zapewnić, że to nigdy się nie powtórzy".

Pomimo swojego celebryckiego statusu, będący szósty w linii do brytyjskiego tronu Harry i księżna Meghan cenią sobie prywatność i starają się unikać mediów w swoim prywatnym życiu. Para zdecydowała się na prywatny poród swojego syna Archiego Harrisona; zrezygnowała ze zdjęć przed szpitalem.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.07.2019
  GBP 4.722 złEUR 4.249 złUSD 3.800 złCHF 3.859 zł

  Sport


  Reklama