Menu

Książę George ma 6 lat. W sieci pojawiły się urodzinowe zdjęcia

Książę George ma 6 lat. W sieci pojawiły się urodzinowe zdjęcia
Książę George obchodzi dziś swoje urodziny. (Fot. Instagram/Kensington Palace)
Księżna Kate i książę William wrzucili do sieci nowe zdjęcia swojego syna George'a z okazji jego urodzin. Najstarsze dziecko książęcej pary z Cambridge kończy dziś 6 lat i jest trzecie w kolejce do brytyjskiego tronu.
Reklama

Autorem wszystkich zdjęć jest sama księżna Kate, która niedawno przejęła od Elżbiety II pieczę nad organizacją Royal Photographic Society. Księżna Cambridge dała się poznać jako miłośniczka fotografii, kiedy w kwietniu opublikowała autorskie zdjęcia małego Louisa podczas jego pierwszych urodzin.

Zdjęcia wykonała sama księżna Kate. (Fot. Instagram/Kensington Palace)

Na opublikowanych dziś zdjęciach możemy zobaczyć małego księcia ubranego w koszulkę piłkarską reprezentacji Anglii czy leżącego na trawie w ogrodach Pałacu Kensington. 

Przyjęcie urodzinowe George'a będzie miało charakter rodzinny i odbędzie się jutro - przekazała para książęca z Cambridge. 

Książę George Alexander Louis z Cambridge urodził się 22 lipca 2013 r. w londyńskim szpitalu St Mary's na Paddington. Od roku uczęszcza do elitarnej szkoły Thomas's Battersea, w której semestr kosztuje nawet £7 tys. Do tej samej placówki edukacyjnej wkrótce trafi również czteroletnia księżniczka Charlotte.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 18.10.2019
  GBP 4.967 złEUR 4.284 złUSD 3.850 złCHF 3.897 zł

  Sport


  Reklama