Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Kreml o programie BBC: Władimir Putin nie interesuje się karykaturami

Kreml o programie BBC: Władimir Putin nie interesuje się karykaturami
Gospodarzem programu jest trójwymiarowa animowana postać, przypominająca rosyjskiego prezydenta. (Fot. YouTube/ODN)
Rzecznik Kremla Dmitrij Pieskow poinformował dzisiaj, że prezydent Władimir Putin nie widział programu telewizyjnego BBC, w którym pojawia się animowana postać przedstawiona jako 'Vladimir Putin' i generalnie nie interesuje się karykaturami.
Reklama

Pieskow oznajmił, że na temat Putina powstała wielka liczba książek, parodii, marionetek i karykatur. "Prezydent nie czytał książek o sobie i nie oglądał karykatur. Nie chciałby być w żaden sposób do nich podobny - niech to one go naśladują" - podkreślił rzecznik.

Kanał BBC 2 zapowiedział komediowy program typu talk-show zatytułowany "Tonight With Vladimir Putin" ("Wieczór z Władimirem Putinem"), w którym umownym gospodarzem programu jest trójwymiarowa animowana postać, przypominająca rosyjskiego prezydenta. W stworzeniu tej postaci zastosowano animację komputerową wykorzystującą technologię przechwytywania ruchów, a rolę wymyślił oraz zagrał aktor i komik Nathaniel Tapley.

Do realnego prezydenta Rosji odnosi się nadana przez BBC na Twitterze zapowiedź programu, w której animowana postać wspomina o prawdziwym fakcie z życia gospodarza Kremla, tj. pracy w radzieckim KGB w latach 80. XX wieku.

 

  Komentarze


  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama