Menu

Irlandia: Festiwal PolskaEire w Gorey nagrodzony

Irlandia: Festiwal PolskaEire w Gorey nagrodzony
Festiwal PolskaEire obił się szerokim echem w irlandzkich mediach. (Fot. Twitter/@PolishArtFest)
Festiwal PolskaEire w Gorey zdobył nagrodę specjalną jury konkursu South East Radio Hospitality Awards. Statuetka za 'Best Cultural Experience' trafiła do Karoliny Kowalskiej.
Reklama

South East Radio Hospitality Awards to coroczne nagrody przyznawane przez lokalne radio South East z Wexford.

“W tym roku po raz pierwszy obok branży hotelarskiej i restauracyjnej/pubowej nagrody zostały również przyznane w kategorii turystyka. Nominacja dla PolskaEire Festival w Gorey w kategorii “Best Cultural Experience” okazała się dla nas miłym zaskoczeniem, ale także wyzwaniem, gdyż dostaliśmy możliwość 15-minutowej prezentacji przed jury konkursowym” - relacjonuje portal Gorey.pl, który był zarazem organizatorem tamtejszej edycji ogórlnoirlandzkiego Festiwalu PolskaEire.

Uroczysta gala rozdania nagród odbyła się w poniedziałek w hotelu Amber Springs,

“Statuetkę za Best Cultural Experience otrzymał Irish National Heritage Park, oczywiście gratulujemy. Jednak nasza prezentacja i sama idea festiwalu musiała sprawić na jurorach wrażenie, ponieważ na ręce Karoliny Kowalskiej została przyznana nagroda specjalna jury dla Festiwalu PolskaEire w Gorey w podkategorii “Rising Star”. Cieszymy się, że impreza została zauważona, a samą nagrodę traktujemy jako kolejny krok w budowaniu marki i rozpoznawalności festiwalu” - komentują działacze, dziękując jednocześnie wszystkim osobom, instytucjom, partnerom i sponsorom zaangażowanym w organizację festiwalu w Gorey.

PolskaEire Festival odbył się po raz 4. w dniach 25 maja – 10 czerwca. Na imprezę złożyło się 150 wydarzeń w całej Irlandii. Gościem festiwalu w Gorey był aktor Robert Więckiewicz.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 25.02.2020
  GBP 5.149 złEUR 4.300 złUSD 3.962 złCHF 4.054 zł

  Sport


  Reklama