Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Hakerzy włamali się na stronę londyńskiej policji

Hakerzy włamali się na stronę londyńskiej policji
Hakerzy zakpili z londyńskiej policji... (Fot. Getty Images)
Nieznani hakerzy włamali się w nocy z piątku na sobotę do serwisu rozsyłającego informacje prasowe londyńskiej policji metropolitalnej. Opublikowali na stronie i w mediach społecznościowych obraźliwe wiadomości. 'Co zrobicie, zadzwonicie po policję?' - kpili.
Reklama

Hakerzy włamali się do systemu dystrybucyjnego, który automatycznie zamieszcza informacje na stronie i kontach społecznościowych policji, a także rozsyła je do akredytowanych dziennikarzy. Łącznie opublikowano kilkanaście wpisów, które obrażały policję oraz zawierały niepotwierdzone oskarżenia dotyczące innych osób.

Nadinspektor Roy Smith z Metropolitan Police potwierdził, że taki incydent miał miejsce. Napisał na Twitterze, że doszło do "nieautoryzowanego dostępu" do oficjalnych kont policji.

"Nasz zespół prasowy ciężko pracuje, aby usunąć te wiadomości i zadbać o bezpieczeństwo konta. Prosimy o ignorowanie tweetów, dopóki nie potwierdzimy, że (nasze konto) jest z powrotem pod kontrolą" - zaapelował.

 

  Komentarze


  • Zigzack
   21 lipca, 05:11

   Wcale mnie to nie dziwi. Nie ma nic prostszego w jak wlam w system w kraju w ktorym grzyb na scianach jest zjawiskiem powszechnie naturalnym a poranne zakupy w piżamie i z wałkami na głowie są niczym nadzwyczajnym.Junajted Kingdoom to nic innego jak XVII Century wyspa która gdyby nie hindusi to do dzisiaj nie wiedzieli by że można przemieszczać sie na osiołkach. Nie wspomne juz o europejczykach ktorzy pokazali im że poza osiołkami są jeszcze inne formy transportu oraz ze ciągnięcie za sznurek powoduje otwarcie włazu na strych a nie tylko zapalenie światła w kilblu

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.08.2019
  GBP 4.805 złEUR 4.357 złUSD 3.937 złCHF 3.988 zł

  Sport


  Reklama