Menu

Gwiazda Premier League ofiarą złodziei. Mahrez stracił ponad £500 tys.

Gwiazda Premier League ofiarą złodziei. Mahrez stracił ponad £500 tys.
Pod nieobecność Mahreza złodzieje włamali się do jego domu w Manchesterze. (Fot. Getty Images)
Algierski piłkarz Manchesteru City Riyad Mahrez został okradziony w swoim domu - poinformowała wczoraj brytyjska prasa. Pod jego nieobecność złodzieje wynieśli kosztowności o łącznej wartości ponad 500 tysięcy funtów.
Reklama

Do kradzieży doszło już jakiś czas temu, ale informacja został opublikowana dopiero teraz. Pod nieobecność Mahreza złodzieje włamali się do jego domu w Manchesterze i ukradli m.in. trzy luksusowe zegarki o wartości ponad 300 tysięcy funtów.

Skradziono także ponad 50 tysięcy funtów w gotówce, a także drogocenne bransoletki i koszulki piłkarskie o wartości prawie 150 tys. funtów.

Kilka tygodni temu temu piłkarz reprezentacji Anglii i Tottenhamu Hotspur Dele Alli został napadnięty w swoim londyńskim domu przez dwóch mężczyzn uzbrojonych w noże. 24-letni pomocnik został lekko ranny w twarz, ale nie wymagał hospitalizacji. Złodzieje zabrali luksusowe zegarki i biżuterię.

Rozgrywki angielskiej ekstraklasy piłkarskiej są obecnie przerwane z powodu pandemii koronawirusa. Mają zostać wznowione 17 czerwca.

Czytaj więcej:

Piłkarz Tottenhamu napadnięty w swoim domu

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 10.07.2020
  GBP 4.994 złEUR 4.474 złUSD 3.965 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama