Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Film Polaka z irlandzkim posłem zakupiony przez Aer Lingusa

Film Polaka z irlandzkim posłem zakupiony przez Aer Lingusa
Irlandzki polityk Tom Neville (na zdj.) wystąpił w filmie polskiego reżysera. (Fot. Facebook/Tom Neville)
Film polskiego reżysera z Limerick Dawida Grala został wybrany do wyświetlania podczas lotów Aer Lingusa. Media zwróciły uwagę na fakt, że gra w nim irlandzki poseł Tom Neville.
Reklama

Krótki metraż “Colour of Forgiveness” został nominowany do dwóch międzynarodowych nagród, a dzięki umowie z irlandzkimi liniami lotniczymi film trafi do szerszej publiczności.

Poseł Neville gra w nim główną rolę, Toma, który “po tym, jak narzeczona porzuca go przed ołtarzem, daje się wciągnąć w świat seksu, narkotyków i rock 'n' rolla”.

“Pokazuje on, że nawet mając jak najlepsze intencje, można zniszczyć każdy związek” - tłumaczy polityk.

W życiu prywatnym posel Fine Gael z regionu zachodniego Limerick planuje ślub z irlandzką aktorką Jenny Dixon, znaną z serialu “Fair City”. Para zagrała razem w filmie “Full Circle” Noela Brady’ego.

“Pomimo natłoku obowiązków związanych z pełnieniem fukcji w Sejmie, Neville wyraźnie znajduje czas na wykorzystywanie innych swoich talentów. Oprócz aktorstwa polityk ukończył także muzykę, media i technologię na University of Limerick” - informuje Independent.ie.

43-latek ma na swoim koncie nominację do nagrody na Richard Harris International Film Festival, za rolę uzależnionego od narkotyków Marka Rentona, osławionego przez Ewana McGregora w kultowym “Trainspotting”.

“Colour of Forgiveness” będzie pokazywany w Aer Lingusie do końca stycznia 2019.

 

  Komentarze


  • Anna
   10 grudnia 2018, 12:02

   Film polskiego rezysera...a moze Londynek pofatygowalby sie i podal jakiego rezysera? Patryk Czekalski - tak nazywa sie rezyser.

  • Koniczynka
   10 grudnia 2018, 13:26

   Film polskiego reżysera z Limerick Dawida Grala... Independent: Polish director Dawid Gral tells the story of how the lives of loving couple, Tom and Maria, who is played by Christina McMahon, are forever changed on the fateful morning.

  • On...
   10 grudnia 2018, 14:06

   Czytaj Aniu.to nieboli i niewiem skad wzielas imie kogos innego jak rezyserem jest David Grala co????

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.09.2019
  GBP 4.861 złEUR 4.326 złUSD 3.912 złCHF 3.950 zł

  Sport


  Reklama