Menu

Film Polaka z irlandzkim posłem zakupiony przez Aer Lingusa

Film Polaka z irlandzkim posłem zakupiony przez Aer Lingusa
Irlandzki polityk Tom Neville (na zdj.) wystąpił w filmie polskiego reżysera. (Fot. Facebook/Tom Neville)
Film polskiego reżysera z Limerick Dawida Grala został wybrany do wyświetlania podczas lotów Aer Lingusa. Media zwróciły uwagę na fakt, że gra w nim irlandzki poseł Tom Neville.
Reklama

Krótki metraż “Colour of Forgiveness” został nominowany do dwóch międzynarodowych nagród, a dzięki umowie z irlandzkimi liniami lotniczymi film trafi do szerszej publiczności.

Poseł Neville gra w nim główną rolę, Toma, który “po tym, jak narzeczona porzuca go przed ołtarzem, daje się wciągnąć w świat seksu, narkotyków i rock 'n' rolla”.

“Pokazuje on, że nawet mając jak najlepsze intencje, można zniszczyć każdy związek” - tłumaczy polityk.

W życiu prywatnym posel Fine Gael z regionu zachodniego Limerick planuje ślub z irlandzką aktorką Jenny Dixon, znaną z serialu “Fair City”. Para zagrała razem w filmie “Full Circle” Noela Brady’ego.

“Pomimo natłoku obowiązków związanych z pełnieniem fukcji w Sejmie, Neville wyraźnie znajduje czas na wykorzystywanie innych swoich talentów. Oprócz aktorstwa polityk ukończył także muzykę, media i technologię na University of Limerick” - informuje Independent.ie.

43-latek ma na swoim koncie nominację do nagrody na Richard Harris International Film Festival, za rolę uzależnionego od narkotyków Marka Rentona, osławionego przez Ewana McGregora w kultowym “Trainspotting”.

“Colour of Forgiveness” będzie pokazywany w Aer Lingusie do końca stycznia 2019.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 06.04.2020
  GBP 5.203 złEUR 4.561 złUSD 4.226 złCHF 4.320 zł

  Sport


  Reklama