Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Farage wściekły na BBC: "To najbardziej absurdalny wywiad, jaki widziałem"

Farage wściekły na BBC: "To najbardziej absurdalny wywiad, jaki widziałem"
Lider Partii Brexitu "zapomniał" m.in. o tym, że opowiadał się za drugim plebiscytem w sprawie członkostwa w UE. (Fot. Getty Images)
'To absolutnie niedorzeczne. Nigdy w życiu nie widziałem bardziej absurdalnego wywiadu niż ten' - stwierdził wczoraj na antenie BBC lider Partii Brexitu, Nigel Farage. Jego ugrupowanie prowadzi w sondażach do Parlamentu Europejskiego.
Reklama

Rozmowę przeprowadzał Andrew Marr, który przypominał politykowi jego kontrowersyjne wypowiedzi z przeszłości. Dziennikarz BBC chciał wiedzieć m.in., czy Farage nadal popiera "zastąpienie NHS prywatnym systemem ubezpieczeniowym", a także, czy wciąż wierzy, że globalne ocieplenie jest "najgłupszą rzeczą w historii ludzkości".

Lider antyunijnej Partii Brexitu "zapomniał" też, że opowiadał się za drugim plebiscytem w sprawie członkostwa w UE, stwierdzając wczoraj w wywiadzie dla BBC, że kolejne referendum byłoby "ostateczną zdradą". W odpowiedzi dziennikarz pokazał materiał filmowy ze stycznia 2018 r., gdzie Farage oświadcza: "Powinniśmy przeprowadzić drugie referendum".

"Chcesz rozmawiać o wyborach europejskich, czy nie? Mamy do czynienia z jedną z największych zmian w polityce, jaka kiedykolwiek nastąpiła, a ty w ogóle nie jesteś tym zainteresowany. Co jest nie tak z BBC?" - denerwował się Farage. "Po prostu nie jesteś zainteresowany. Porozmawiajmy o demokracji, porozmawiajmy o zaufaniu, porozmawiajmy o kompetencjach w polityce" -  dodał.

"To absolutnie niedorzeczne. Nigdy w życiu nie widziałem bardziej absurdalnego wywiadu niż ten. Nie jesteś dziś przygotowany na rozmowę o tym, co dzieje się w tym kraju" - kontynuował lider Partii Brexitu.

Według najnowszego sondażu Opinium, Partia Brexitu zdobędzie w zbliżających się wyborach do Parlamentu Europejskiego 34 proc. głosów - to więcej niż konserwatyści i laburzyści razem wzięci.

 

  Komentarze


  • Anna
   13 maja, 13:48

   Nighel I LOVE YOU!

  • Grzegorz rozwadowski
   13 maja, 17:55

   liar liar liar

  • Al
   13 maja, 19:36

   Jedyny rozsądny dziennikarz w BBC. Farage to populista. Anglicy znowu dają się na niego nabrać. Smutne.

  • Obserwator
   13 maja, 22:04

   Oglądam Pana NF od dłuższego czasu. Co ludzie w nim widzą? Niski radiowy głos, wyrazista gestykulacja i mowa ciała - to się ludziom podoba. Do tego często mówi brednie, które ludzie chcą usłyszeć - to przekłada się na sukces. Gdyby na naszym poletku w PL np. Pan Grzegorz Sch. był podobny do Pana NF w sensie wyglądu głosu itp. to sukces miałby murowany!!!! Ciepłe kluchy polityczne przegrywają po prostu.

  • Twòj Pan
   14 maja, 22:15

   To on uciekł z Zakładu dla obłonkanych I wpuszczono tego kretyna do telewizji???

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama