Menu

Dom Meghan Markle do sprzedania za £811 tys.

Dom Meghan Markle do sprzedania za £811 tys.
Dom przyszłej księżnej jest nie lada gratką dla wielu kupujących. (Fot. Freeman Real Estate Ltd. Brokerage)
Dawny dom narzeczonej księcia Harry'ego został wystawiony na sprzedaż za £811 tys. Dwupiętrowa nieruchomość znajduje się na drogich przedmieściach Toronto. Aktorka wynajmowała go na czas kręcenia serialu 'Suits'.
Reklama

Markle przeprowadziła się z Kanady do Anglii po zaręczynach. Media podkreślają, że to właśnie w tym domu na terenie Seaton Village rozkwitł jej związek z brytyjskim księciem. Harry miał odwiedzać Yarmouth Road nawet dwa razy w miesiącu.

Wnętrze urządzono z troską o najmniejszy detal. (Fot. Freeman Real Estate Ltd. Brokerage)

Wystawiona na sprzedaż nieruchomość została zaprezentowana w czerwcu przez magazyn "Hello!”. Zdjęcia ukazywały stylowe i prosto urządzone wnętrze. Luksusowy dom zawiera między innymi 3 sypialnie, prywatne kino oraz garaż na dwa samochody.

Fotografie wnętrza były także często tematem postów aktorki na Instagramie.

Daniel Freeman, broker agencji pośredniczącej w sprzedaży, podkreśla, że dom - choć nie jest królewską rezydencją - to jest bardzo piękny i urządzony ze smakiem.

Szczęśliwa para już wkrótce zawrze związek małżeński. (Fot. Getty Images)

"Megan ma bardzo dobry gust. Dom jest dyskretny i bardzo dobrze położony. Seaton Village jest bardzo bezpieczna, a ludzie trzymają się razem" - zachwala.

Spokój okolicy zakłócały jedynie pobyty księcia.

"Nie brakowało paparazzich, a także ochrony w wielkich SUV-ach. Łowcy zdjęć chowali się w naszych ogródkach. Nie sądzę jednak, żeby to kogokolwiek denerwowało” - wyznała "Toronto Star” sąsiadka Markle, Alex Beauregard.

Para zawrze związek małżeński na zamku w Windsorze 19 maja 2018 roku. Nowożeńcy mają zamieszkać w domu na terenie Kensington Palace.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.02.2020
  GBP 5.085 złEUR 4.310 złUSD 3.941 złCHF 4.055 zł

  Sport


  Reklama