Menu

Djoković: Dziecko ważniejsze od tenisa

Djoković: Dziecko ważniejsze od tenisa
Djoković: Radość z dziecka większa niż z wygranych na kortach (Fot. Getty Images)
Tenis przestanie być priorytetem dla Novaka Djokovića. W wywiadzie dla włoskiej 'La Gazetta dello Sport' sportowiec stwierdził, że skoncentruje się na rodzinie. On i jego partnerka Jelena Ristić poinformowali, że wkrótce zostaną rodzicami.
Reklama
Numer dwa światowych kortów Serb Novak Djoković zostanie ojcem. Oznacza to wielką rewolucję w jego życiu, także tym tenisowym."Nole", przygotowując się do kolejnych startów, podzielił się z dziennikarzami swoimi refleksjami na temat nowej sytuacji.

"Jestem wdzięczny losowi za możliwość gry w tenisa, za możliwość uprawiania sportu, który kocham całym sercem. Nic jednak nie zostało mi darowane. Dzięki temu doceniam życie, które mam, bo wiem, że niczego nie dostałem za darmo - zakomunikował Djoković.

Zapytany, czym w takim razie będzie jego pierwszy potomek, odpowiedział: "Jelena znalazła na to właściwe słowo - będzie źródłem mojej radości. To największe szczęście, jakie mogło mi się zdarzyć" - oznajmił tenisista.

"Zmieni się cały nasz świat, zacznie zupełnie nowy rozdział, już dziś jesteśmy tym podekscytowani, choć niektórzy mówią, że zrozumiemy to dopiero, gdy Jelena poczuje pierwsze kopnięcie. Choć może to będzie nie kopnięcie, a odwrotny bekhend" - dowcipkował mistrz z Belgradu.
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.09.2020
  GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama