Menu

Daniel Radcliffe broni księżnej Meghan

Daniel Radcliffe broni księżnej Meghan
Aktor publicznie poparł Meghan w jej walce z tabloidami. (Fot. Getty Images)
Księżna Sussex, będąca wciąż pod ostrzałem mediów, może liczyć na wsparcie wielu osób publicznych. Wśród nich jest Hillary Clinton, Naomi Campbell i Daniel Radcliffe. Odtwórca roli słynnego czarodzieja Harry'ego Pottera wypowiedział się na ten temat podczas wywiadu telewizyjnego.
Reklama

Od czasu swego wejścia do brytyjskiej rodziny królewskiej Meghan Markle jest regularnie w ogniu krytyki. Jej najdrobniejsze czyny i gesty są śledzone oraz komentowane przez brytyjskie tabloidy. Księżna Sussex zdecydowała się bronić przed atakiem mediów i w tej sprawie kilka osób publicznych postanowiło zabrać głos. W tym tygodniu to Daniel Radcliffe poparł żonę księcia Harry'ego.

Aktor, który wcielał się w rolę czarodzieja Harry'ego Pottera od najmłodszych lat, przyznaje, że nie interesuje się zbytnio monarchią. Nie mógł jednak zignorować, w jaki sposób 38-letnia Amerykanka padła ofiarą wielokrotnych (i nieuzasadnionych) ataków brytyjskiej prasy.

Na planie "People Now" mówił: "Rozumiem, że brytyjskie media mocno uderzyły Meghan Markle (...) i współczuję jej". I nie bez powodu: sam Radcliffe w przeszłości cierpiał z powodu uwagi mediów, którą zyskał dzięki sukcesowi sagi o Harrym Potterze. Tak bardzo, że popadł nawet w alkoholizm jako nastolatek, pisze "Le Figaro". "Mogę sobie tylko wyobrazić, jak cierpi" - twierdzi aktor.

Księżna wciąż jest "pod lupą" plotkarskiej prasy... (Fot. Getty Images)

"Chociaż nie jestem fanem monarchii jako instytucji, mam ogromny szacunek i empatię dla rodziny królewskiej" - kontynuuje Radcliffe i nawet okazuje wsparcie księżnej Sussex, nękanej przez zamieszanie medialne od dobrych paru miesięcy. "Zawsze myślałem, że ich związek jest zdrowy. Powiedziałem do siebie: to kobieta, która naprawdę musi kochać, aby zaangażować się w takie życie. To musi być szalone" - podsumowuje 30-letni Brytyjczyk.

Daniel Radcliffe nie jest jedyną znaną osobą, która wspiera matkę małego Archiego. W wywiadzie dla "The Guardian", opublikowanym 16 listopada, supermodelka Naomi Campbell wyznała: "Nie wiem, jak Meghan Markle sobie z tym radzi, i naprawdę się cieszę, że podjęła kroki prawne, aby się bronić". 

Czytaj więcej:

Harry i Meghan pozwali brytyjski tabloid

Książę Harry pozywa "The Sun" i "Daily Mirror" za podsłuchy

Książę Harry przeprowadzi się z rodziną do Kanady?

Meghan Markle na wojnie z brytyjską prasą

Wymowny znak Elżbiety II. Z sali audiencyjnej zniknęło zdjęcie Harry'ego i Meghan

Samantha Markle znów zabrała głos i skrytykowała Meghan

  Komentarze
  • Leon zawodowiec
   9 grudnia 2019, 12:57

   Ja i Marian Paździoch również jej bronimy

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 28.01.2020
  GBP 5.061 złEUR 4.279 złUSD 3.884 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Reklama