Menu

Adam Małysz zapowiedział, że ujawni nieznane fakty na swój temat

Adam Małysz zapowiedział, że ujawni nieznane fakty na swój temat
"Oprócz skakania i jazdy na nartach, potrafię także jeździć na snowboardzie". (Fot. PAP Life)
Nie oznacza to jednak, że król skoczni szykuje się do wydania szokującej autobiografii. Chodzi o ciekawostki, którymi Małysz będzie się dzielił z fanami na swoim profilu na Instagramie. Na początek opowiedział o swojej sportowej pasji. Nie są to narty ani rajdy samochodowe.
Reklama
Reklama

Już samo zdjęcie opublikowane na Instagramie zdradza, co w wolnym czasie zimą lubi robić Orzeł z Wisły. Były skoczek pozuje na nim na stoku z deską snowboardową. Jednak, żeby nikt nie miał wątpliwości - mistrz dodał we wpisie, że jest fanem tej dyscypliny.

"Oprócz skakania i jazdy na nartach, potrafię także jeździć na snowboardzie. Raczej amatorsko, ale sprawia mi to równie dużo frajdy, co zjazd na dwóch deskach" - napisał.

We wcześniejszej części swojego wpisu Małysz zapowiedział, że tym postem zaczyna nowy cykl.

"Zauważyłem, że dużą popularnością cieszą się moje zdjęcia z dawnych lat. Wrócę do nich jeszcze, pewnie nie raz. Chciałbym jednak podzielić się z wami czymś innym. Rozpoczynam serię ciekawostek o moim życiu, których raczej nie dowiecie się z oficjalnych wywiadów. Co jakiś czas będę publikował zdjęcia z nowinkami na swój temat, a wy napiszcie w komentarzach, czy jest to dla was zaskoczeniem, czy może wiedzieliście o tym już wcześniej" - zapowiedział.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 27.07.2021
  GBP 5.3766 złEUR 4.5954 złUSD 3.9017 złCHF 4.2540 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama