Menu

Kramer nie pamięta swojego występu w finale

 Kramer nie pamięta swojego występu w finale
Kramer wyprowadzany z boiska po zderzeniu z Garayem podczas finałowego meczu mundialu (Fot. Getty Images)
Niedzielny finał piłkarskich mistrzostw świata pozostanie na długo w pamięci wszystkich Niemców. Wszystkich, oprócz reprezentacyjnego pomocnika Christopha Kramera, który w pierwszej połowie doznał wstrząsu mózgu i zapomniał wszystko ze swojego występu.
Reklama

23-letni zawodnik zderzył się z Ezequielem Garayem w pierwszej połowie decydującego starcia mundialu, w którym Niemcy pokonały po dogrywce Argentynę 1:0. Był zamroczony, ale po interwencji lekarzy wrócił na chwilę na boisko. Nie mógł jednak kontynuować gry, dlatego w 32. minucie został zmieniony. Opuścił plac gry o własnych siłach.

"Nie pamiętam kompletnie nic z pierwszej połowy meczu. Byłem przekonany, że po zderzeniu z argentyńskim obrońcą nie wróciłem już do gry. Ocknąłem się w szatni, nie wiedząc, jak się w niej znalazłem. Dla mnie spotkanie rozpoczęło się w drugiej połowie" - relacjonował pomocnik Borussii Moenchengladbach, który w kadrze narodowej rozegrał zaledwie pięć spotkań.

W wyjściowym składzie Kramer znalazł się w ostatniej chwili, ponieważ na rozgrzewce urazu doznał Sami Khedira. W drużynie narodowej Niemiec zadebiutował 13 maja w towarzyskim spotkaniu z Polską (0:0).

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 15.01.2021
  GBP 5.110 złEUR 4.548 złUSD 3.747 złCHF 4.222 zł

  Sport


  Sport

  Reklama