Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Najczęściej zadawane pytania - FAQ

Zbiór najczęściej pojawiających się pytań od użytkowników.

I. Zamieszczanie ogłoszeń

II. Zarządzanie kontem użytkownika

III. Reklamy bannerowe

IV. Pozostałe informacje
 


I. Zamieszczanie ogłoszeń
 

1. Jaki jest czas oczekiwania na publikację ogłoszenia?

Publikacja bezpłatnego ogłoszenia odbywa się po 24 godzinach od momentu zapisu. Można przyspieszyć emisję ogłoszenia, dokonując płatności za nie. Takie ogłoszenia ukazują się po kilku minutach od otrzymania potwierdzenia płatności.

2. Dlaczego moje ogłoszenie tak długo oczekuje na publikacje?

Każde bezpłatne ogłoszenie zamieszczone na łamach londynek.net oczekuje na publikację 24h - pozwala nam to na weryfikację ogłoszenia pod kątem zamieszczonych w nim treści. Można przyspieszyć emisję ogłoszenia dokonując za nie płatności za nie. Takie ogłoszenia ukazują się po kilku minutach od otrzymania potwierdzenia płatności.

3. Przy próbie dodania ogłoszenia pojawił się komunikat:

Znaleziono w treści ogłoszenia numer telefonu przypisany do innego użytkownika.

Powyższy komunikat wyświetla się w sytuacji, kiedy użytkownik posiada więcej niż 1 konto i numer telefonu przypisany jest już do innego jego konta. Wystarczy w takiej sytuacji zalogować się na koncie, do którego przypisany jest nr telefonu. Czasami zdarza się, że powyższy komunikat pojawia się z powodu wpisania w treści ogłoszenia linku do strony zawierającej ciąg liczbowy lub treść zawiera ciąg liczb oddzielony znakami niealfanumerycznymi np. 123-23+123 - poprawny zapis to: 123,23,123

4. Jaki jest koszt umieszczenia ogłoszenia na państwa portalu?

W każdym z działów jest zamieszczony cennik pod linkiem "Nasza oferta". Cenniki te dotyczą cen za ogłoszenia, linki sponsorowane oraz promocje. Więcej o cenach w poszczególnych działach ogłoszeniowych

5. Ile darmowych ogłoszeń mogę zamieścić?

Liczba darmowych ogłoszeń w zależności od działu różni się. Więcej informacji. Darmowe ogłoszenia są dla użytkownika, nie dla kolejnego adresu mailowego. Limit darmowych ogłoszeń odnawialny jest co 6 miesiecy.

6. Chcę dodać ogłoszenie, ale cały czas wyskakuje mi informacja, że limit bezpłatnych ogłoszeń został wyczerpany. Jak mogę opublikować moje ogłoszenie?

Limit darmowych ogłoszeń odnawialny jest co 6 miesiecy. Proszę przejść do swojego panelu administracyjnego i usunąć lub opłacić niezatwierdzone ogłoszenia.

7. Dlaczego nie mogę dodać zdjęcia do ogłoszenia?

Wybrane działy posiadają możliwość dodawania zdjęć do ogłoszeń zapisanych w popularnych formatach graficznych (.jpg, .gif, .png) Pliki innego typu, np. .docx, .bmp itp. są odrzucane podczas próby dodawania. Czasami występuje problem przy dodawaniu zdjęcia, mimo iż jest to poprawny typ pliku. Należy wówczas spróbować zapisać zdjęcie jeszcze raz za pomocą dowolnego programu graficznego. Przykładowe proste programy graficzne można pobrać ze stron producenta np.: InfranView, Photoscape. Można również skorzystać z narzędzi online.

8. Podczas zamieszczania ogłoszenia wyskakuje mi komunikat:

We had problem with your input: The attribute 'class' is not allowed (..) lub For security reasons we only accept the submission of HTML containing the following tags: (..) lub W tresci zostal uzyty nieprawidlowy znacznik HTML

Powyższy komunikat pojawia się najczęściej przy kopiowaniu sformatowanego wstępnie tekstu do formularza z treścią ogłoszenia. Aby pozbyć się powyższego komunikatu, wystarczy wkleić skopiowany tekst np. do Notatnika (w systemach Windows), co spowoduje usunięcie formatowania, a następnie już czysty tekst wkleić do formularza i sformatować dostępnymi na stronie narzędziami.

9. Podczas zamieszczania ogłoszenia wyskakuje mi komunikat:

The attribute 'onmouseout' is not allowed (..)

Powyższy komunikat pojawia się najczęściej przy kopiowaniu sformatowanego wstępnie tekstu do formularza z treścią ogłoszenia. Aby pozbyć się powyższego komunikatu, wystarczy wkleić skopiowany tekst np. do Notatnika (w systemach Windows), co spowoduje usunięcie formatowania, a następnie już czysty tekst wkleić do formularza i sformatować dostępnymi na stronie narzędziami. Zwróć również uwagę, czy przy numerze telefonu nie pojawił się znaczek słuchawki ze Skype. Jeżeli logo skype pojawia się przy numerze, proszę wyłączyć rozszerzenie Skype w przeglądarce.

10. Poszukuję pracy - jak i gdzie mogę dodać własne ogłoszenie w stylu poszukuję pracy?

Dla poszukujących pracy przygotowany mamy specjalny dział, jakim jest Praca - Kandydaci.
Aby dodać swój profil, proszę kliknąć w link "Dodaj swój profil" dostępny w lewym menu i wypełnić formularz osobowy.
Po zapisaniu formularza zostaniemy przeniesieni do "Panelu administracyjnego", gdzie możemy dodać profile poszukiwanej pracy klikając w link "Dodaj nowy profil".
Profili można tworzyć wiele - w zależności od sektorów, w których poszukujemy pracy.

11. Przy dodawaniu ogłoszenia nie widzę pola do wpisania treści.

Programy do blokowania niechcianej treści np. AdBlock mogą ukrywać fragmenty strony. Proszę w takim wypadku wyłączyć taki program dla naszej domeny.

Więcej na temat działania programów blokujących reklamy.

12. Dlaczego nie mogę usunąć mojego ogłoszenia?

Ogłoszenia, które nie zostały zaakceptowane do publikacji, można usunąć w każdej chwili w Panelu administracyjnym. Natomiast możliwość usuwania ogłoszeń, które były aktywne na naszym portalu, udostępniana jest dopiero po pół roku od wygaśnięcia ogłoszenia.

W przypadku ogłoszeń płatnych, możliwość usunięcia dostępna jest po 6 latach. Jest to związane z prawem podatkowym obowiązującym na terenie Wielkiej Brytanii. 
 


II. Zarządzanie kontem użytkownika
 

1. Nie otrzymałem(am) e-maila z systemu, co mam w tym wypadku zrobić?

a) sprawdź czy podany email jest prawidłowy
b) sprawdź czy przesłany email nie znajduje się w folderze SPAM skrzynki pocztowej
c) sprawdź czy nie ma dodanej domeny @londynek.net do filtru antyspamowego.
Aby to uczynić, proszę wykonać następujące kroki (może się nieznacznie różnić w zależności od systemu pocztowego):
1. kliknąć w link "Opcje" lub "Ustawienia"
2. znaleźć "Antyspam"
3. odnaleźć sekcję "Czarna Lista" - jeżeli znajduje się tam wpis -> domena londynek.net, proszę go usunąć
4. wygenerować kolejne hasło na stronie naszego portalu.

2. Jak mogę zmienić adres email przypisany do mojego konta?

Jeżeli adres, z którego Państwo korzystają, przestał z jakiegoś powodu być aktywny, proszę zgłosić to do naszego działu technicznego za pomocą formularza zgłoszeniowego.

3. Jak wykasować / usunąć moje konto?

Jeśli zdecydowałeś się zrezygnować z zamieszczania ogłoszeń na portalu londynek.net. Aby zamknąć konto, należy wejść w Panel użytkownika -> Edycja profilu a następnie kliknąć w link 'Usuń konto' lub przechodząc bezpośrednio do edycji profilu użytkownika pod adresem: https://londynek.net/pvt/profile . Jeśli zdecydujesz się w przyszłości jednak korzystać z naszych usług, zapraszamy ponownie.

Jeżeli przycisk 'Usuń konto' nie jest widoczny w profilu użytkownika, może to oznaczać, że konto posiada jeszcze ogłoszenia aktywne. Więcej informacji na ten temat znajduje się w punkcie nr.I - podpunkt 12.

W przypadku problemów z usunięciem konta proszę zgłosić to do naszego działu technicznego za pomocą formularza zgłoszeniowego.
 


III. Reklamy bannerowe
 

1. Jaki jest koszt umieszczenia baneru na państwa portalu?

W sprawie aktualnego cennika na bannery reklamowe prosimy o skontaktowanie się z naszym działem Marketingu za pomocą formularza zgłoszeniowego lub pod numerem: +44 (0) 7599 581 026.
 


IV. Pozostałe informacje
 

1. Czy płatności dokonywane na waszej stronie są bezpieczne?

Płatności są całkowicie bezpieczne. Londynek.net nie przetrzymuje żadnych danych płatnika na swoich serwerach. Cała transakcja odbywa się przy pomocy szyfrowanego połączenia za pośrednictwem firmy Stripe, która jest największą na rynku brytyjskim firmą zajmującą się transakcjami online.

2. Na portalu widnieje ogłoszenie z moim numerem telefonu, którego ja nie zamieszczałem - co robić?

Jeśli w ogłoszeniu został użyty Twój numer telefonu, prosimy o niezwłoczny kontakt na numer +44 (0) 7599 581 026 w godzinach pracy biura.

3. Czyszczenie cache przeglądarki.

W pamięci przeglądarek (cache) przechowywana jest zawartość przeglądanych stron - obrazki, skrypty a nawet całe strony www. Ilość przechowywanych danych jak i długość przechowywania zależna jest od wielu czynników. Jeżeli napotkamy się na problem z wyświetlaniem strony, warto wtedy spróbować wyczyścić cache aby przeglądarka pobrała nową wersję witryny. Na stronie extranet.pl można dowiedzieć się więcej na ten temat.
 

Nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytanie?

Żaden problem. Skorzystaj z formularza zgłoszeniowego i opisz swój problem, a ktoś niezwłocznie się z tobą skontaktuje. Możesz również skorzystać z czatu dostępnego na naszej stronie (niebieskie kółko z dymkiem widoczne w prawym dolnym rogu widoczne w godzinach dostępności konsultanta).

Twoja ocena:

Już zagłosowałeś!

Aktualna ocena: 3.95 / 17

Waluty


Kurs NBP z dnia 23.05.2024
GBP 5.0113 złEUR 4.2699 złUSD 3.9394 złCHF 4.3072 zł

Sport