Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Opis portalu

Serwis Londynek.net powstał w sierpniu 2002 roku. Misją portalu jest dostarczenie polskim internautom serwisu na najwyższym poziomie.

Londynek znajduje się w czołówce najczęściej odwiedzanych i najbardziej cenionych miejsc polonijnego internetu.
Popularność i zainteresowanie prezentowanymi treściami w sekcjach portalu nieustannie wzrasta. Portal może się pochwalić ponad 10 mln odsłon każdego miesiąca. W celu uwiarygodnienia pomiaru ilości odwiedzin posługujemy się zewnętrznym i uznawanym narzędziem pomiaru, którym jest Google Analytics.

Jesteśmy świadomi tego, że nasz sukces zależy od satysfakcji naszych użytkowników. Zespół naszych pracowników czuwa nad zawartością portalu. Moderowanie komentarzy, odpowiadanie na telefony czy też maile - to podstawowe działania w naszej codziennej pracy. Dzięki temu wiemy, czego oczekują nasi odbiorcy. Na tym opiera się plan rozwojowy portalu.

Z faktu, że Londynek cieszy się największym zainteresowaniem wśród polonijnych internautów, zdają sobie także sprawę organizatorzy wydarzeń kulturalnych na terenie Wielkiej Brytanii. Dlatego często jesteśmy proszeni o patronat medialny, którego udzieliliśmy już największym imprezom międzynarodowym i polonijnym. Współpracujemy z brytyjskimi organizacjami rządowymi i pozarządowymi, a także innymi mediami europejskimi.

Platforma, jaką stworzyliśmy, to kompozycja elementów, które dostarczają bieżące informacje o Polakach i sprawach dla nich ważnych, a także wyspecjalizowane sekcje tematyczne oferujące największą bazę ogłoszeń.

PANEL OGŁOSZENIOWY
To skrupulatnie dopracowany i łatwy w obsłudze dział z tysiącami ofert. Sektor podzielony tematycznie na działy Mieszkania, Praca, Kupię-Sprzedam, Usługi, Motoryzacja oraz Towarzyskie.

WIADOMOŚCI
Nad dostarczeniem Państwu bieżących informacji na temat Polaków oraz życia na emigracji czuwa nasz profesjonalny Newsroom.

LONDYNEK LAJT
Dostarcza wiadomości rozrywkowe, newsy plotkarskie oraz informacje kulturalne.

CZYTELNIA
W dziale tym realizujemy nasz autorski projekt - wyłonieni przez nas freelancerzy publikują swoje teksty w specjalnie stworzonych dla nich profilach.

PORADNIK POLAKA W UK
Sekcja, która stanowi źródło informacji na temat wszelkich aspektów życia w Wielkiej Brytanii.

KALENDARIUM
Najbardziej obszerna baza zapowiedzi wydarzeń polonijnych na Wyspach Brytyjskich. Na łamach portalu zamieszczamy informacje o realizowanych projektach, m.in. takich jak koncerty, warsztaty, kabarety, festiwale, seminaria czy targi.

FORUM
Doskonałe miejsce do wymieniania poglądów oraz udzielania porad. Nasi moderatorzy czuwają nad porządkiem tego działu i odpowiadają na wszelkie pytania. Zagadnienia interesujące użytkowników portalu zgrupowane są w działach tematycznych.