Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

XIII Londyńskie Zaduszki Jazzowe

Koncerty
XIII Londyńskie Zaduszki Jazzowe
SPMJL zaprasza już na XIII edycję Londyńskich Zaduszek Jazzowych, wyjątkowego wydarzenia pełnego pasji, muzyki i emocji! To niezwykła okazja do uczczenia jazzu oraz wspólnego przeżywania magicznych chwil serwowanych przez najlepszych polskich muzyków jazzowych w Londynie!

 

13th London All Souls' Jazz Festival 2023

The 13th London Jazz All Souls' Day consists of two concerts. The first will take place on November 11 at the Jesuit Fathers' venue in Willesden Green, and the second on November 18 at the Devonia parish in Angel. Both concerts will start at 8:00 p.m. Join us then!

 

XIII Londyńskie Zaduszki Jazzowe

Tradycję jazzowych spotkań zaduszkowych zawdzięczamy pionierom polskiego jazzu. Do dziś każde większe polskie miasto ma swoje zaduszki jazzowe. Mamy zaszczyt i jednocześnie obowiązek kontynuować ten zwyczaj również tutaj, w Londynie, co już robimy od 13 lat.

To wyjątkowa okazja do spotkania, wspólnego grania oraz oddania hołdu naszym mistrzom i tym, którzy kiedyś dzielili z nami scenę, a których dziś już z nami nie ma.

 

Środowisko polskich muzyków jazzowych stało się na tyle prężne i zgrane, że nadszedł czas, aby się zjednoczyć. Dlatego po raz pierwszy serdecznie zapraszamy Państwa jako

Stowarzyszenie Polskich Muzyków Jazzowych w Londynie.

 

XIII Londyńskie Zaduszki Jazzowe to dwa koncerty. Pierwszy odbędzie się 11 listopada u ojców jezuitów na Willesden Green, a drugi 18 listopada w parafii Devonia na Angel. Oba koncerty rozpoczną się o godzinie 20:00. Rezerwacje można dokonać na portalu Eventbrite.

 

11 listopada 2023, godz. 20:00, Willesden Green (o. jezuici)


Rezerwacja: 

 

18 listopada 2023, godz. 20:00, Angel (parafia na Devonii)


Rezerwacja: 

 

Zapraszamy i do zobaczenia!

SPMJL

Adres:
Parafia Devonia
2 Devonia Road, Islington
Londyn, N1 8JJ
Data i czas:
Cena:
£15
Otwórz w Google Maps
Reklama
Ostatnio dodane
Reklama