Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Jazz Café POSK: Eleonora Claps: Eleonora Goes 80s!

Koncerty
Jazz Café POSK: Eleonora Claps: Eleonora Goes 80s!
Urodzona we Włoszech, mieszkająca w Londynie piosenkarka i perkusistka Eleonora Claps powraca do Jazz Café POSK, aby zaprezentować zestaw popowych piosenek z lat 80. odkrytych na nowo dla kwartetu jazzowego!

Drummer Eleonora Claps returns to Jazz Café POSK to present a set of 80s pop songs reimagined for a jazz quartet! Come in large numbers to the concert on Saturday, June 29th.

 

W towarzystwie zespołu, w skład którego wchodzą John Crawford na fortepianie, Andy Hamill na basie i Andres Ticino na perkusji, Eleonora prowadzi wokal i gra na perkusji, aby wykonać setlistę zawierającą ponadczasowe hity, wypełniacze parkietów i romantyczne ballady z tak zwanej "dekady dekadencji".

 

To wycieczka w przeszłość dla tych, którzy byli świadkami repertuaru z lat 80. w czasie rzeczywistym, prezentująca twórcze podejście do piosenek, które stały się klasyką popu dla każdego pokolenia - będzie to wieczór, w którym nostalgia i zaskoczenie przeplatają się z własnymi muzycznymi refleksjami Eleonory na temat współczesnego życia i upływu czasu.

 

Piosenkarka, autorka tekstów i perkusistka Eleonora Claps urodziła się w Mediolanie we Włoszech. Zaczęła grać na perkusji już jako nastolatka i wkrótce dołączyła do zespołów popowych i rockowych występujących na miejskiej scenie, nagrywając w studiu i występując na żywo na scenach w kraju i za granicą.


Eleonora Claps – wokal, perkusja

John Crawford – fortepian

Andy Hamill – bas

Andres Ticino – perkusja i instrumenty perkusyjne

 


Insta: Eleonora Claps
TikTok: Eleonora Claps
Facebook:


Video ("Wild Horses"):

 

Sobota 29 czerwca 2024

Bar 19:30 / muzyka 20:30

Bilety £15 przy wejściu i na Eventbrite:

Adres:
Jazz Cafe POSK
238-246 King Street
Londyn, W6 0RF
Data i czas:
Cena:
£15
Otwórz w Google Maps