Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Bójka na pokładzie Ryanair. Samolot leciał z UK

Bójka na pokładzie Ryanair. Samolot leciał z UK
Samolot leciał do Hiszpanii. (Fot. Getty Images)
Dwóch mężczyzn wdało się w bójkę na pokładzie samolotu linii Ryanair lecącego z Wielkiej Brytanii na Teneryfę. Na lotnisku w Hiszpanii interweniowała policja - informuje Eveningtimes.co.uk.

Do zdarzenia doszło na pokładzie maszyny lecącej z lotniska Glasgow-Prestwick w Szkocji na hiszpańską Teneryfę.

W filmie opublikowanym na Twitterze przez jednego z pasażerów, Bena Wardropa, widać dwóch mężczyzn, którzy okładają się pięściami na środku korytarza, zanim zostają rozdzieleni przez personel pokładowy.

Na pokładzie zapanował chaos. Grupa pasażerów zaczęła krzyczeć - relacjonuje Eveningtimes.co.uk.

Samolot bezpiecznie wylądował na lotnisku Tenerife South, gdzie na dwóch agresywnych mężczyzn czekała już lokalna policja.

"Nigdy nie będziemy tolerować destrukcyjnych zachowań, a bezpieczeństwo i komfort naszych klientów, załogi i samolotów to dla nas priorytet" - oświadczył Rzecznik Ryanair.

Sprawą zajmuje się policja w Hiszpanii.

 

  Komentarze


  • Kordian
   17 marca, 19:04

   Tez mi cos wielkiego pobily sie 2 patole wytatuowane od kostek do karku... tak naprane ze pomylily sobie samolot ze swoim osiedlowym pubem zwanym mordownia...

  • Ja tu tylko sprzatam
   17 marca, 19:45

   brytyjskie gamonie jak zwykle!!1

  • Chopok
   18 marca, 06:55

   Brytyjska patologia ktora tylko stać na Ibizę Majorkę i Teneryfę. Pobiło sie dwoch ochlaptosow co to myślą ze sa wielcy. Dożywotni zakaz latania we wszystkich liniach lotniczych oraz zakaz i natychmiastowy areszt jezeli wejdą na jakiekolwiek lotnisko. Wtedy bedzie spokoj.

  • Oio
   18 marca, 09:11

   Dlaczego jak Polacy coś zrobią to gazety nagłówek na pół strony że to pijani Polacy a jak tępe angole to dwóch mężczyzn albo pasażerowie

  Dodaj komentarz


  Kurs NBP z dnia 13.09.2019
  GBP 4.870 złEUR 4.340 złUSD 3.912 złCHF 3.961 zł

  Sport