Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Śmierć wokalistki Cranberries "to był nieszczęśliwy wypadek"

Śmierć wokalistki Cranberries "to był nieszczęśliwy wypadek"
Irlandzka wokalistka zmarła 15 stycznia 2018 roku w Londynie. (Fot. Getty Images)
Wokalistka zespołu Cranberries Dolores O'Riordan zmarła w wyniku utonięcia po wypiciu sporej dawki alkoholu - poinformował Westminster Coroner's Court. Koroner podkreślił, że był to nieszczęśliwy wypadek.
Reklama

"O’Riordan Nie miała żadnych obrażeń ani śladów samookaleczenia, wypiła natomiast nadmierną ilość alkoholu” – BBC cytuje słowa ekspertów.

"Widziałam Dolores O'Riordan zanurzoną w wannie, jej nos i usta były całkowicie pod wodą" – poinformowała Natalie Smart z londyńskiej policji.

Policja poinformowała również, że w pokoju artystki znajdowały się puste butelki po alkoholu: pięć miniaturowych butelek i butelka po szampanie. BBC poinformowało, że zawartość alkoholu we krwi gwiazdy czterokrotnie przekraczała dopuszczalną przez prawo normę dla kierowcy w Wielkiej Brytanii.

Tysiące mieszkańców Limerick żegnało wokalistkę zespołu Cranberries, Dolores O'Riordan. (Fot. Getty Images)

Irlandzka wokalistka zmarła 15 stycznia 2018 roku w hotelu Hilton przy Park Lane w Londynie. Artystka miała 46 lat. Wokalistka przebywała w stolicy Wielkiej Brytanii w związku z sesją nagraniową. 

23 stycznia odbył się pogrzeb wokalistki, kilka dni wcześniej pożegnało ją tysiące mieszkanców Limerick i fanów.

Dolores O'Riordan w 2014 roku po 20 latach rozstała się z mężem Donem Burtonem, który odpowiadał za trasy zespołu Duran Duran. Artystka osierociła troje dzieci.

Irlandzka grupa z Limerick zdobyła największą popularność w latach 90., królując na listach przebojów hitem "Linger”; według oficjalnej strony zespołu The Cranberries sprzedali 40 mln płyt. 

 

  Komentarze


  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 16.07.2019
  GBP 4.721 złEUR 4.258 złUSD 3.787 złCHF 3.848 zł

  Sport


  Reklama