Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Dwóch Polaków skazanych za porwanie i gwałt

Dwóch Polaków skazanych za porwanie i gwałt
Brutalny gwałt Polaków był szeroko komentowany w lokalnej prasie. (Fot. Northamptonshire Police)
24-letni Sebastian Foit oraz 27-letni Adam Dusza zostali skazani na 10 lat pozbawienia wolności za porwanie i brutalne zgwałcenie kobiety. Miejscowe media nazwały ich występek 'obrzydliwym'.
Reklama

Jak donosi ITV, do incydentu doszło w pobliżu pubu Charles Bradlaugh przy Earl Street w Northampton. 

W październiku 2017 r. 24-letni Sebastian Foit oraz 27-letni Adam Dusza przekonali wychodzącą z pubu kobietę, że są taksówkarzami. Następnie wywieźli ją w nieznane jej miejsce, brutalnie zgwałcili i porzucili.

Sytuację kobiety utrudniał fakt, że była spoza miasta i nie miała pojęcia gdzie się znajduje. Zrozpaczona spędziła noc pod drzwiami przypadkowego domu, a pomoc otrzymała dopiero nad ranem.

Dwóch Polaków uznano winnymi porwania i gwałtu oraz skazano ich na 10 lat więzienia.

"To obrzydliwy atak na wrażliwą kobietę i cieszę się, że bandyci zostali ukarani. Chciałbym przy tej okazji bardzo podziękować ofierze, która wykazała się dużą odwagą podczas śledztwa i procesu" - skomentował werdykt sądu Johnny Campbell z Northamptonshire Police.

 

    Komentarze


    • Radek
      7 czerwca 2018, 11:45

      Cos mi tu niegra hmm z tymi gwaltami i tym prawem brytyjskim hmm pani jezeli byla nawalona procentami wiedziala sama co robi dojrzala kobieta to tak jak wiazanie sie kolorowym slyszalem ze ponoc polke zgwlacilo 5 kolorowych tyle ze sama byla nachlana i poszla z nimi czy normalna kobieta szanujaca sie wsiada z 2 facetami do auta wogole ? nie wydaje mi sie na miejscu kobiety ja bym nawet nie wsiadl z jednym hmm imprezkowa akcja i tyle...

    • Dumny Lewak
      7 czerwca 2018, 11:50

      Wstyd ! Znowu polaczki prezesa nabroili na obcej ziemi. Deportowac i zamknac na zawsze .

    • Do: Radek
      7 czerwca 2018, 12:20

      Radek ty typowy polski troglodyto. Patola won do polski!

    • Willys
      7 czerwca 2018, 12:24

      Jak tylko artykul mowi zle o polakach to nagle pojawia sie naczelny kartofel tego portalu by naganiac posty wypisujac obrazliwe tekaty pod wieloma nickami.

    • Ewa
      7 czerwca 2018, 12:32

      Dzis poczytalam sobie komentarze pod artykulem o nielegalnych imigrantach I zdaniem niektórych przedstawicieli naszej nacji wszelkiego rodzaju kryminologia jak ataki nożem, rozboje, gwalty to wina czarnych, brązowych itd, a lewactwo zniszczy Europę. Teraz zastanawiam się czy my tym samym należymy do przyczyn wszelkiego złego na wyspach jak nielegalni czy jesteśmy do cna zakłamanymi hipokrytami.

    • Do Radek
      7 czerwca 2018, 13:02

      gdyby to była Twoja siostra tez byś tak skomentował ?

    • Ja
      7 czerwca 2018, 13:25

      Dla czego go wyzywacie prawda jest taka ze Angielki same wołają do wyra a rano jak wychodzisz nie
      Zapomnieć wsiąść ze sobą zluzytej prezerwatywy bo zadzwoni n psy i powie ze gwałt mój dobry znajomy
      Wpierdzielilsie na minę i siedzi 7 lat
      To zenaglasniaja ale prawda mozebyc całkiem inna

    • Tomek R