Menu

Porozmawiajmy o samotności w Walentynki

Porozmawiajmy o samotności w Walentynki
W związku ze zbliżającym się dniem zakochanych Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego udostępnia 14 lutego swój telefon zaufania wszystkim polskim emigrantom w całej Europie, którzy na co dzień są i czują się samotni.
Reklama
Z psychologicznego punktu widzenia ważną rzeczą jest szerokie patrzenie na to niewątpliwie istotne pod względem ogólnospołecznym święto. Dlatego dzięki akcji 'Porozmawiajmy też o samotności w Walentynki' ludzie przygnębieni czy cierpiący z powodu samotności nie będą pozostawieni samymi sobie w konfrontacji z „walentynkowymi bodźcami miłosnymi”.

By jak najszerzej pomóc tym osobom przejść przez ten dzień z nadzieją na miłość oraz dobrymi uczuciami i przemyśleniami dotyczącymi siebie w kontekście swojej zazwyczaj czasowej samotności, 'Jasnoniebieska Linia' ( telefon londyński: 020 32 866 722 + globalny skype: pczs_org ) czynna będzie w Walentynki od rana do wieczora, w godzinach 11am – 5pm czasu angielskiego. Dyżur prowadzić będzie doświadczony psycholog specjalizujący się m.in. w terapii psychoseksualnej i problematyce związków – Marta Głowacka, członkini PCZS praktykująca w Poradni Psychologicznej „Porozmawiajmy.eu”.

Polskie Centrum Zdrowia Seksualnego to organizacja non-profit działająca na rzecz edukacji i profilaktyki zdrowotnej młodych Polaków żyjących i pracujących w Wielkiej Brytanii. więcej informacji na stronie www.pczs.org
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 25.09.2020
  GBP 4.980 złEUR 4.548 złUSD 3.902 złCHF 4.210 zł

  Sport


  Sport

  Reklama