Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Tour de France: Skandynawskie media pod wrażeniem Majki!

Tour de France: Skandynawskie media pod wrażeniem Majki!
Majka został bohaterem 14-tego etapu wyścigu (Fot. Getty Images)
Skandynawskie media są pod wrażeniem zwycięstwa Rafała Majki w 14. etapie Tour de France. Ich zdaniem, Polak zaskoczył wszystkich i pokazał tak wielką klasę i formę, że 'zapowiadają się następne niespodzianki'.
Reklama

Kanał NRK norweskiej telewizji podkreślił, że Majka już dzień wcześniej był drugi, lecz w sobotę, bijąc rywali bez pardonu i żadnego respektu, pokazał na co go stać: "widać, że forma tego młodego Polaka dopiero zaczyna rosnąć”.

Kanał TV2 skomentował: "polski supertalent nieoczekiwanie wykończył wielu renomowanych rywali i teraz, będąc pod wrażeniem, po prostu czekamy na dalszy ciąg”.

Również duńska prasa komplementuje polskiego kolarza. Dziennik "Jyllands-Posten" napisał, że zespół Tinkoff-Saxo, po wycofaniu się Alberto Contadora, sprawiał wrażenie "zagubionego i bezradnie szukał recepty na sukces, lecz ona znalazła się sama, kiedy w sobotę młody Rafał Majka wygrał jeden z najcięższych etapów Tour de France”.

”To była wielka i to bardzo wielka jazda tego kolarza. Ten młody Polak, po słabym początku TdF, zaczął się rozkręcać i zaskoczył nas wszystkich, pokazując po prostu wielką klasę” - skomentował ”Ekstrabladet”.

 

  Komentarze


  • Makrelima
   20 lipca 2014, 13:35

   Brawo rafal wielka klasa oby tak dalej cala polska trzyma za ciebie kciuki

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.06.2019
  GBP 4.789 złEUR 4.267 złUSD 3.810 złCHF 3.816 zł

  Sport


  Reklama