Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Nowy telefon zaufania dla Polaków

Nowy telefon zaufania dla Polaków
W najbliższy piątek zostanie w Londynie uruchomiona ‘Jasnoniebieska linia’, czyli telefon zaufania dla Polakow trapionych problemami w zakresie zdrowia seksualnego.
Reklama
„Jasnoniebieska Linia PCZS” jest polskojęzyczną infolinią, dzięki której każdy może uzyskać w przystępny sposób informacje niezbędne w rozwiązywaniu zarówno indywidualnych, jak i partnerskich problemów z zakresu szeroko pojętego zdrowia seksualnego w tym: ryzykowne zachowania seksualne i zapobieganie zakażeniom chorobami przenoszonymi drogą płciową.

Oprócz tego, na infolinii będzie można zaczerpnąć wiedzy z zakresu planowaniu rodziny i różnych form antykoncepcji, a także profilaktyki rozwiązań ostatecznych, do których zaliczana jest aborcja.

„Jasnoniebieska Linia PCZS”
telefon: +44 (0) 20 32 866 722,
czynna w każdy poniedziałek i piątek w godzinach: 7PM – 9PM, a także w soboty w godzinach: 1PM – 3PM (oprócz dni wolnych od pracy oraz świąt).

Bezpłatny kontakt Skype: pczs_org

Połączenie jest płatne wyłącznie według standardowych stawek operatorów sieci telefonicznych w Wielkiej Brytanii.

Więcej informacji znajdziecie pod adresem:

www.pczs.org/mediaroom/Jasnoniebieska_Linia_PCZS.pdf
 
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2019
  GBP 4.928 złEUR 4.344 złUSD 3.932 złCHF 3.967 zł

  Sport


  Reklama