Cookie Consent by Privacy Policies Generator website
Menu

Znany polski energetyk na rynku UK z nowym dystrybutorem

Znany polski energetyk na rynku UK z nowym dystrybutorem
Rynek napojów energetycznych w Wielkiej Brytanii wciąż rośnie. (Fot. Getty Images)
Nowy importer i dystrybutor polskich produktów spożywczych - Best of Poland - zyskał wyłączność na dystrybucję napojów Black Energy. Wiodąca marka napojów energetycznych w Polsce jest dostępna na Wyspach od ok. 3 lat.

Reklama
Reklama

Black Energy i trzy inne polskie marki napojów – Ngine, Frugo i 4Move – będą od teraz dostępne dla brytyjskich sieci sprzedaży za pośrednictwem nowego dystrybutora - Best of Poland.

Best of Poland, współpracując z polskim koncernem Foodcare, oznajmił, że jego celem jest doprowadzenie do znacznej sprzedaży nowych produktów w ramach sprzedaży detalicznej, ogólnospożywczej, gastronomicznej, hurtowej i dyskontowej. 

Nowy dystrybutor zamierza m.in. wprowadzić na brytyjski rynek nowe warianty smakowe napojów energetycznych Black. (Fot. wikimedia.org)

"Widzimy ogromną szansę na rozwój naszej marki i tego sektora na rynku brytyjskim. Best of Poland zdobył wyłączność na dystrybucję dzięki ogromnemu doświadczeniu z detalistami działającymi w kategorii world food. To utalentowani eksperci, którzy znają nasze produkty i pasjonują się nimi. Będziemy wspierać ich szeroko zakrojonymi planami dotyczącymi marki, aby zwiększyć sprzedaż i świadomość konsumencką na Wyspach" - przekazał Piotr Czuryński, dyrektor ds. eksportu Foodcare.

Ponieważ popyt na napoje energetyczne stale rośnie, Best of Poland planuje wprowadzić nowe warianty i smaki, które obecnie nie są dostępne dla brytyjskiego klienta.

"Chcemy być centrum doskonałości dla polskich marek żywności i napojów w Wielkiej Brytanii poprzez strategiczne partnerstwo z dostawcami. Obserwujemy stały wzrost zapotrzebowania kupujących na autentyczne produkty z grupy world food, którymi cieszą się polskie, brytyjskie, ukraińskie i rumuńskie społeczności w całym kraju" - podkreślił dyrektor Best of Poland James Sheppard.

Czytaj więcej:

Polacy nie zamierzają rezygnować z jedzenia mięsa, choć są otwarci na roślinne zamienniki

Polska sieć Reserved planuje dalszą ekspansję w UK

"The Sun": Polacy wracają do kraju, którego gospodarka przeżywa boom

Morrisons znacząco obniża ceny podstawowych produktów. "Początek deflacji"

  Komentarze
  • Białaczka
   21 maja, 09:59

   Ostatnio widzialem dwa razy na ulicy jak rodzice dawali lukozazde dziecku

  • Grzegorz
   21 maja, 12:55

   Odnosząc się do powyższego komentarza też byłem świadkiem jak rodzic dawał dziewczynce w wieku może 6,7 lat boosta , ludzie nie mają chyba świadomości i każdy taki produkt powinien mieć odpowiednie oznaczenie i prowadzona ogolnokrajowa kampania uświadamiająca do czego może prowadzić picie i nadużywanie tego typu napojów

  • Monster
   21 maja, 20:39

   Ech...tak wciągają te energetyki..jak dzieci zaczynają je pić albo rodzice dają do picia włos sie jeży nie wiedza jakie skutki sa po latach bo można to nazwać uzależnieniem ja pije najróżniejsze od 20lat i zęby posypały sie jak klawiatura ze starego fortepianu, pomimo dobrego zdrowia a mam 50lat..Każdego wybór z osobna....

  • Konsument
   22 maja, 05:48

   Rząd w uk zabronił sprzedaż energetykom osoba nie letnim , związku z programem otylosciowym . Ciekawe czy Polski sprzedawca wie o tych zmianach ?

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 29.09.2023
  GBP 5.3464 złEUR 4.6356 złUSD 4.3697 złCHF 4.8030 zł
  Reklama

  Sport


  Reklama
  Reklama