Wszołek strzelił gola dla Queens Park Rangers

To był bardzo udany mecz dla Pawła Wszołka. (Fot. Get West London)
Piłkarz reprezentacji Polski Paweł Wszołek zdobył bramkę dla Queens Park Rangers i zaliczył asystę w wygranym na wyjeździe 2:1 (0:0) meczu 24. kolejki z Wolverhampton na zapleczu angielskiej ekstraklasy.

Wszołek pokonał bramkarza gospodarzy w 87. minucie, zapewniając swojej drużynie zwycięstwo. To jego drugi ligowy gol w obecnym sezonie. Na początku drugiej połowy polski pomocnik asystował przy trafieniu Gwinejczyka Idrissy Sylli.

24-letni piłkarz rozegrał cały mecz, natomiast Ariel Borysiuk walczył od 68. minuty w barwach QPR. Zawodnikiem Wolver

ampton Wanderers jest z kolei Michał Żyro, ale nie występuje od wielu miesięcy z powodu kontuzji.
Po 24 kolejkach Queens Park Rangers zajmuje 19. miejsce w tabeli Championship z dorobkiem 26 punktów. Wolverhampton jest szesnasty - 28 pkt.