Menu

Wkrótce otwarcie parku rozrywki Beara Gryllsa w Birmingham

Wkrótce otwarcie parku rozrywki Beara Gryllsa w Birmingham
Za realizację "Bear Grylls Adventure" odpowiada Merlin Entertainments. (Fot. Bear Grylls)
Tunel aerodynamiczny i najwyższy park linowy w Europie - już jesienią w kompleksie National Exhibition Centre niedaleko Birmingham ruszy park rozrywki inspirowany przez brytyjskiego podróżnika Edwarda 'Bear' Gryllsa.
Reklama

Za realizację "Bear Grylls Adventure" odpowiada Merlin Entertainments - ten sam inwestor, który stoi za parkiem rozrywki Alton Towers w Staffordshire.

Motywem przewodnim parku w Birmingham są podróże i przygody Gryllsa. 43-latek znany jest m.in. z programu telewizyjnego "Szkoła Przetrwania". To również Naczelny Skaut Wielkiej Brytanii, autor kilku książek, a nawet zdobywca Mount Everest.

Goście "Bear Grylls Adventure" będą mogli powspinać się po skałkach, polatać w tunelu aerodynamicznym oraz zmierzyć się z najwyższym parkiem linowym w Europie.

Nie zabraknie też "Akademii Przetrwania" - specjalnej strefy dla tych, którzy będą chcieli stawić czoła ekstremalnym warunkom.

"Skala wyzwań, które można znaleźć w Bear Grylls Adventure, jest naprawdę oszałamiająca. Pomoże w znalezieniu odwagi i wytrwałości w zdobywaniu własnego Everestu. Nigdy się nie poddawajcie" - zaznacza Edward "Bear" Grylls, cytowany przez "Metro".

Nietypowy park rozrywki zajmuje powierzchnię 8 tys. metrów kwadratowych. Kosztował około 20 milionów funtów, a jego otwarcie zaplanowane jest na jesień br.

  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 07.04.2020
  GBP 5.144 złEUR 4.534 złUSD 4.172 złCHF 4.288 zł

  Sport


  Reklama