Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Wizz Air: 15 nowych tras z Gdańska, Krakowa i Warszawy

Wizz Air: 15 nowych tras z Gdańska, Krakowa i Warszawy
Czy nowe połączenia Wizz Air okażą się sukcesem? (Fot. Wizz Air)
Latem 2020 roku Wizz Air uruchomi 15 nowych tras z Gdańska, Krakowa i Warszawy, a także o 24 loty tygodniowo wzbogaci polską siatkę połączeń na najpopularniejszych trasach z Polski. Przewoźnik zapowiedział również umieszczenie w Polsce czterech nowych samolotów.
Reklama

Największy niskokosztowy przewoźnik w Europie Środkowo-Wschodniej ogłosił uruchomienie 15 nowych tras i umieszczenie 4 nowych samolotów w Polsce.

Dzięki decyzji Wizz Air, nad Wisłą powstanie w sumie ponad 160 nowych miejsc pracy. Tym samym liczba członków zespołu w Polsce przekroczy 1 100 pracowników.

Dzięki 193 połączeniom, w ofercie przewoźnika w 2020 roku będzie w sumie 13 milionów miejsc w sprzedaży na trasach w polskiej siatce połączeń, co stanowi wzrost o 20 proc. w porównaniu z obecnym rokiem.

Wraz z najnowszymi ogłoszeniami dotyczącymi rozwoju floty, Wizz Air będzie dysponować 30 samolotami w Polsce zatrudniając niemal 1300-osobową załogę.

Dzięki dodatkowym połączeniom, przewoźnik będzie w stanie zwiększyć częstotliwość na wybranych trasach, m.in. z Gdańska do Oslo. (Fot. Wizz Air)

"Po ostatnich ogłoszeniach dotyczących dodania trzeciego samolotu w bazie w Krakowie oraz uruchomienia nowych tras z Gdańska i Warszawy, cieszymy się, że możemy przekazać kolejne informacje dotyczące działalności Wizz Air w Polsce. Umieszczamy 4 nowe samoloty i tworzymy 15 nowych tras, co w konsekwencji powoduje powstanie kolejnych miejsc pracy w naszej linii i u naszych partnerów biznesowych" - przekazał Stephen Jones, vice prezes i dyrektor zarządzający Wizz Air Hungary.

Nowe połączenia Wizz Air od 2020 r.:

 1. Warszawa - Turku
 2. Warszawa - Madryt
 3. Warszawa - Bolonia
 4. Warszawa - Teneryfa
 5. Gdańsk - Bari
 6. Kraków - Trondheim
 7. Kraków - Werona
 8. Kraków - Barcelona
 9. Kraków - Bergen
 10. Kraków - Mediolan
 11. Kraków - Bolonia
 12. Kraków - Haugesund
 13. Kraków - Stavanger
 14. Kraków - Londyn Gatwick
 15. Kraków - Tromso
 

  Komentarze


  • Aaa
   5 września, 13:00

   A Poznań ?????????????????????? ŁÓDZ???????????????????????????

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 23.09.2019
  GBP 4.972 złEUR 4.389 złUSD 3.998 złCHF 4.040 zł

  Sport


  Reklama