Menu

Wielka bójka w Winter Wonderland w Londynie

Wielka bójka w Winter Wonderland w Londynie
Internauci: "To miejsce stało się niebezpieczne dla dzieci". (Fot. YouTube)
Do niecodziennego zdarzenia doszło wczoraj późnym wieczorem w Winter Wonderland, która jest jedną z największych zimowych atrakcji brytyjskiej stolicy. W miejscu tłumnie odwiedzanym m.in. przez rodziny z dziećmi wybuchła regularna bójka - informuje 'Metro'.
Reklama

Jak podaje "Metro", awantura wybuchła, gdy ludzie ustawiali się w kolejce do głównej hali piwnej w bawarskiej wiosce Winter Wonderland w Hyde Parku.

"Sala dopiero miała zostać otwarta, a na zewnątrz zgromadził się tłum. Kiedy ochroniarze poinformowali, że na wejście trzeba czekać nawet dwie godziny, ludzie zaczęli się denerwować i przeciskać na początek kolejki" - relacjonował jeden ze świadków w rozmowie z "Daily Mail".

"Wtedy dwóch mężczyzn rzuciło się na siebie z pięściami, a było tak ciasno, że inne osoby były odpychane, bo nie miały dokąd uciec. To było przerażające" - dodał.

Do akcji wkroczyła ochrona, ale pomimo jej wysiłków rozdzielenia agresorów, walka wybuchła ponownie. W rezultacie co najmniej 10 osób zostało wyrzuconych przez ochroniarzy, a personel baru postanowił przestać sprzedawać alkohol.

"Dobrze, że nikt nie został stratowany. Naprawdę należy mówić o wielkim szczęściu, że nikomu nic się nie stało" - podkreślił świadek bijatyki.

Metropolitan Police poinformowała, że zatrzymała trzy osoby, które usłyszały zarzuty zakłócania porządku publicznego. 

Internauci potępili w mediach społecznościowych "zbrodnicze zachowania" agresorów, podkreślając, że Winter Wonderland stał się "niebezpieczny dla dzieci".

Rzecznik zimowego parku rozrywki potwierdził, że policja i pracownicy ochrony wyrzucili wiele osób po incydencie w Winter Wonderland. "Przepraszamy za wszelkie niedogodności" - podkreślił przedstawiciel atrakcji w Hyde Parku.

Czytaj więcej:

Londyn: W Hyde Parku rozpoczęło się zimowe szaleństwo

  Komentarze
  • Kris
   10 grudnia 2019, 06:57

   Ludzie czasami zachowują się gorzej niż zwierzęta. Przykre że dochodzi do takich incydentów w miejscach gdzie są dzieci

  • Mon
   10 grudnia 2019, 09:31

   Ludzie to tez zwierzeta. W dodatku najbardziej szkodliwy dla tej planety gatunek. Prawdziwa zaraza Ziemi

  • Marry Christmas
   15 grudnia 2019, 07:04

   Walka o alkohol...jakie to urocze

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 28.01.2020
  GBP 5.061 złEUR 4.279 złUSD 3.884 złCHF 4.009 zł

  Sport


  Reklama