Menu

W tej willi książę Harry i księżna Meghan spędzili urlop na Ibizie

W tej willi książę Harry i księżna Meghan spędzili urlop na Ibizie
Do dyspozycji Sussexów były m.in. takie widoki. (Fot. vistaalegreibiza.com)
Do sieci wyciekły zdjęcia luksusowej willi, w której para książęca Sussex wraz z synem spędziła niedawno swój urlop. Jak doniósł tabloid 'The Sun', Harry i Meghan zatrzymali się w kompleksie luksusowych nieruchomości Vista Alegre.
Reklama

Sussexowie wybrali się wraz z małym Archiem na Ibizę w ubiegłym tygodniu i niemal od razu trafili na okładki brytyjskiej prasy. Dziennikarze oskarżyli książęcą parę o hipokryzję, ponieważ na wakacje polecieli prywatnym odrzutowcem - promując się jednocześnie jako ekologiczni obrońcy środowiska.

Jak przekazał "The Sun", Harry i Meghan - po wylądowaniu na lokalnym lotnisku - przesiedli się do samochodu, który zawiózł ich pod samą willę. Okoliczni mieszkańcy przekazali tabloidowi, że "wiedzieli, iż coś się dzieje", ponieważ w okolicy pojawiło się mnóstwo ochrony.

Wszystkie sypialnie oferują widok na morze. (Fot. vistaalegreibiza.com)

"Okolica została wybudowana zgodnie z najwyższymi standardami, które zaspokoją oczekiwania milionerów" - zaznacza anonimowo jedna z mieszkających w pobliżu osób.

"The Sun" poinformował, że tydzień w tego rodzaju willi kosztuje od ponad 25 tys. do nawet 120 tys. funtów tygodniowo.

W nieruchomości do dyspozycji najemcy jest również prywatny kucharz, manager domu, kelnerka, kierowca oraz trener personalny.

Okoliczni mieszkańcy zwracają uwagę, że w willach nocują głównie milionerzy. (Fot. vistaalegreibiza.com)

  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 15.01.2021
  GBP 5.110 złEUR 4.548 złUSD 3.747 złCHF 4.222 zł

  Sport


  Sport

  Reklama