Menu

W Irlandii ktoś obudził się bogatszy o 175 milionów euro

W Irlandii ktoś obudził się bogatszy o 175 milionów euro
lokalizacja punktu, w którym został zakupiony szczęśliwy los, zostanie podana do publicznej wiadomości za kilka dni. (Fot. Getty Images)
We wtorek padła największa wygrana EuroMillions w historii Irlandii. Nieznany jak na razie szczęściarz wzbogacił się o 175 milionów euro (153 miliony funtów).
Reklama

Liczby, które przyniosły fortunę graczowi loterii EuroMillions, to: 1, 8, 18, 19 i 39 oraz Lucky Stars - 7 i 9. Losowanie odbyło się we wtorek.

"Gracze z Irlandii, sprawdźcie swoje kupony! Ktoś dopasował wszystkie liczby i Lucky Stars, wygrywając rekordowe 175 475 380 euro" - zaznacza The Irish National Lottery na Twitterze.

Kiedy pojawiła się informacja o tym, że wygrana padła na Zielonej Wyspie, jej mieszkańcy szturmem ruszyli na stronę popularnej loterii, aby sprawdzić swoje kupony. Obciążenie serwerów było tak duże, że na kilka minut sparaliżowało witrynę EuroMillions.

Ze względu na procedury, lokalizacja punktu, w którym został zakupiony szczęśliwy los, zostanie podana do publicznej wiadomości za kilka dni.

Wczorajsza wygrana EuroMillions to największa kumulacja w Irlandii od 2005 r., kiedy Dolores McNamara z Limerick zgarnęła 115 milionów euro - informuje "Metro".

  Komentarze
  • True 7
   21 lutego, 08:13

   Co za bzdury,ludzie nie wierzcie w to co piszą,bo to tylko sposób promowania gry na jakiej nikt nigdy nie wygrał tak ogromnej kwoty.Wystarczy się zastanowić nad regułami gry,by dojść do wniosku że elektronicznie, wszystko jest wcześniej ustawione.Co to za gra ,gdy organizator gry,zna wszystkie ,możliwe kombinacje przed losowaniem??????Wystarczy pomyśleć jak wielkie to jest oszustwo.

  • Luk
   21 lutego, 10:54

   Lepiej juz kupic BITCOINA - niz los na loterii.... duzo wieksza szansa na wygrana za kilka lat :)

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.11.2019
  GBP 5.024 złEUR 4.293 złUSD 3.879 złCHF 3.911 zł

  Sport


  Reklama