Menu

Ukryli się pod podwoziem autokaru i wjechali do Polski

Ukryli się pod podwoziem autokaru i wjechali do Polski
Nielegalni imigranci mogli spędzić pod podwoziem nawet dobę. (Fot. Getty Images)
Dwaj Algierczycy i Syryjczyk nielegalnie dostali się do Polski ukryci pod podwoziem autokaru. Mogli spędzić tam nawet dobę.
Reklama

Wczoraj policjanci zostali wezwani do jednej z firm transportowych w Krzeszowicach (Małopolska), gdzie zauważono trzech młodych mężczyzn wychodzących spod autokaru wycieczkowego, który wrócił właśnie z Sarajewa.

"Wszyscy zostali zatrzymani przez policjantów z Krzeszowic" - poinformował dzisiaj rzecznik małopolskiej policji mł. inspektor Sebastian Gleń.

"Po sprawdzeniu terenu szybko odnaleziono uciekinierów. Okazali się nimi dwaj Algierczycy w wieku 17 i 22 lat oraz 17-letni Syryjczyk" - dodał Gleń.

Mężczyznami zajęli się funkcjonariusze Straży Granicznej z placówki w Krakowie-Balicach. "Wciąż trwają czynności związane z ustaleniem ich tożsamości, ponieważ zatrzymani nie mieli przy sobie dokumentów" - zaznaczyła rzeczniczka prasowa Karpackiego Oddziału Straży Granicznej, kpt. Dorota Kądziołka.

  Komentarze
  • Wasp
   24 czerwca, 16:08

   jak sie zorientuja ze wyladowali w rezimie Kaczynskiego to sami szybko z tad uciekna.

  • Sda
   24 czerwca, 17:21

   deportacja

  • Penitariusz
   24 czerwca, 18:33

   Stąd gamoniu, stąd

  • Ufg765
   24 czerwca, 21:27

   Okna z holandii przyjechały na budowe. Poszliśmy rozładowac. Kierowca otwiera z tyłu drzwi.... a tu bach.. 2 wyskoczyło i polecieli ulicą i tyle ich było. Hahaha. A smierdziało tam omatko..paddington station london, pozdrawiam odważnych

  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 06.12.2019
  GBP 5.053 złEUR 4.272 złUSD 3.850 złCHF 3.896 zł

  Sport


  Reklama