Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,4 w zachodniej Anglii

Trzęsienie ziemi o magnitudzie 4,4 w zachodniej Anglii
Za epicentrum uznano walijsie Clydach. (Fot. Google Maps)
Mieszkańcy Kornwalii oraz Liverpoolu donoszą o silnych wstrząsach, jakie pojawiły się dziś ok. 14:30. Informacje o trzęsieniu ziemi potwierdził m.in. ośrodek British Geological Survey.
Reklama

Jak poinformowali eksperci, do silnego wstrząsu o magnitudzie 4,4 doszło dokładnie o 14:31 w zachodniej Anglii oraz Walii.

Za epicentrum trzęsienia uznano walijskie Clydach, gdzie wstrząs był najsilniejszy.

Po zdarzeniu ewakuowano wiele placówek, m.in. uniwersytet w Swansea. Według aktualnych doniesień nikt nie został ranny. Nie ma również żadnych informacji o ofiarach śmiertelnych.

"Wróciłem z pracy i zacząłem karmić kota. Widziałem, jak przerażony zwierzak wskakuje na sofę, kiedy pojawił się pierwszy wstrząs. Czułem, jakby całe mieszkanie się ruszało" - przekazał Jess Rimmer z East Devon.

"Cały dom się trząsł, a psy głośno szczekały. Wyjrzałam przez okno i zobaczyłam również ruszające się samochody, które zaparkowane były pod domem" - poinformowała z kolei Samira z Neath w Walii.

Naukowcy z Eurpean-Mediterranean Seismological Centre (EMSC) badają incydent. Dotychczasowe ustalenia pozwoliły nazwać incydent "silnym trzęsieniem ziemi".
 

 

  Komentarze


  • THC
   17 lutego, 16:24

   To moje obsrane gacie się trzesly ze strachu przed brexitem.

  • Buuuhu hahaaa
   17 lutego, 22:09

   Że będziesz musiał wrócić do tego swojego obsranego grajdoła haha.Spakowany w torbę w linię ??.? Heeeee hee he

  • Skaner
   18 lutego, 00:19

   Do Ewa Jaworska, a Ty jakich ,,inteligentnych" rzekomo ludzi popierasz.. hm?!

  • Husaria
   18 lutego, 11:58

   Thc wszyscy wiemy ze przyjechales tu z paszportem polsatu, posiadasz jakas tam grupe imwalidzka. Wiec przestan komentowac, nikogo z nas nie interesuja twoje gacie. I to ze od roku juz sie pakujesz, hue hue hue

  • THC
   18 lutego, 12:41

   Dobrze, juz dobrze... wiem, ze jestescie zdenerwowani cala ta sytuacja z brexitem, ale jak ktos uczciwie nie mieszkal i pracowal w UK...torba w krate. ;D Zwlaszcza plebs. hue hue hue ;D

  • Thc
   18 lutego, 22:13

   Jestem ze wsi to widać,słychać i czuć.

  • Szczecin
   19 lutego, 09:14

   benda trzensienia ziemi w jednym miejscu po drugim hmm a moze moi drodzy zajrzyjcie do bibli spelniaja sie przemowa jehovy . pozdrawiam

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 20.09.2018
  GBP 4.841 złEUR 4.291 złUSD 3.670 złCHF 3.799 zł

  Sport


  Reklama