Nasza Polityka Prywatnosci oraz Cookies została zaktualizowana.

Wprowadziliśmy kilka istotnych zmian w naszej Polityce Prywatności i Plików Cookies i chcemy, abyś wiedział, co to oznacza dla Ciebie i Twoich danych

Menu

Theresa May zaprezentowała swoje umiejętności piłkarskie. Wyszło lepiej niż taniec?

Theresa May zaprezentowała swoje umiejętności piłkarskie. Wyszło lepiej niż taniec?
Theresa May rozważa karierę piłkarską? (Fot. Twitter/@theresa_may)
Brytyjska premier postanowiła dołączyć do mieszkańców swojego okręgu wyborczego, którzy świętowali piłkarskie sukcesy angielskich drużyn z ostatnich dni. Podczas imprezy na zewnątrz nie trzeba było długo czekać, zanim ktoś podrzucił Theresie May piłkę do kopnięcia.
Reklama

Brytyjska premier w przeszłości zasłynęła już m.in. tańcem, który podbił serca internautów na całym świecie. Również tym razem Theresa May nie zawahała się, kiedy grupka dzieci podała jej piłkę.

Szefowa torysów podjęła kilka prób, aby trafić piłką do bramki. Jak dodała, "zainspirowały ją sukcesy angielskich drużyn".

"To był historyczny tydzień dla angielskiego futbolu. Liverpool, Spurs, Arsenal i Chelsea inspirują dzieci, dorosłych, a nawet premierów" - napisała na Twitterze Theresa May, publikując klip ze swoją grą w piłkę nożną.

Jak ocenił dziś dziennik Metro, "pomimo dużego entuzjazmu, nic nie wskazuje na to, aby Theresa May zaczęła karierę piłkarską".

 

  Komentarze


  • Ultravox2010
   12 maja, 22:52

   Trzeba jej gratulowac kopniecia pilki w odpowiednich butach co widac na filmie :-) A o graniu w gale to zapraszamy raczej do Brukseli,bo Donek chetnie by sie z nia pokiwal :-) :-) :-)

  Dodaj komentarz


  Reklama
  Reklama
  Kurs NBP z dnia 19.09.2019
  GBP 4.906 złEUR 4.343 złUSD 3.927 złCHF 3.961 zł

  Sport


  Reklama