Menu

Te firmy w UK najbardziej dbają o pracowników

Te firmy w UK najbardziej dbają o pracowników
W UK opublikowano listę firm pozwalających pracownikom na zachowanie równowagi pomiędzy karierą a życiem prywatnym. (Fot. Getty Images)
Znalezienie równowagi między pracą a życiem osobistym może wydawać się luksusem w obecnych czasach. Na Wyspach opublikowano właśnie ranking przedsiębiorstw, które dbają o zachowanie takiej harmonii. Oto lista 20 najlepszych dla pracowników firm, w których warto się zatrudnić.
Reklama

Niektóre firmy w Wielkiej Brytanii dbają o to, aby ich pracownicy się "nie wypalili”, bo może to wpłynąć negatywnie na całe przedsiębiorstwo.

"Wyniki sondażu wskazują, że to firmy spoza branży technologicznej zapewniają pracownikom w Wielkiej Brytanii najwyższy poziom równowagi między życiem zawodowym a prywatnym" - oświadczył John Lamphiere, dyrektor zarządzający "Glassdoor".

"Jeśli chcesz przyciągnąć wysokiej klasy talenty, musisz być w stanie zapewnić elastyczne warunki pracy i umożliwiać swoim pracownikom na pracę w domu” – dodał Lamphiere.

Z raportu serwisu "Glassdoor” wynika, że pracownik, który szuka równowagi między karierą a życiem prywatnym, powinien szukać posady w firmach spoza branży IT.

Brytyjscy pracownicy - przyznając firmom noty - brali pod uwagę między innymi łatwość dojazdu do pracy, godziny pracy oraz same wynagrodzenia i bonusy.

Wyniki pokazują, że firma użyteczności publicznej na północy Anglii, Northern Gas and Power, uzyskała najwyższą ocenę. Na liście najlepszych znalazło się też wiele przedsiębiorstw zajmujących się porównywaniem ofert na przykład: Love Energy Savings i Skyscanner. W rankingu 20 najlepszych uplasowały się również instytucje publiczne, takie jak Agencja Ochrony Środowiska.

Lista 20 najlepszych pracodawców zapewniających równowagę między karierą a życiem prywatnym w Wielkiej Brytanii: 

Pracownik, który szuka równowagi między karierą, a życiem prywatnym powinien szukać posady w firmach spoza branży technologicznej. (Fot. Getty Images)
 1. Northern Gas and Power
 2. Love Energy Savings 
 3. Chess ICT 
 4. Environment Agency 
 5. Skyscanner 
 6. Equal Experts 
 7. RHP 
 8. Capital One 
 9. Bank of England 
 10. Sytner 
 11. M&G 
 12. Citizens Advice
 13. Goodman Masson
 14. Bromford
 15. Purplebricks 
 16. Arm 
 17. VMware
 18. Civica 
 19. Anglian Water 
 20. Thomson Reuters 
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 07.08.2020
  GBP 4.888 złEUR 4.414 złUSD 3.730 złCHF 4.086 zł

  Sport


  Sport

  Reklama