Menu

Szef Netfliksa: Meghan i Harry zajmą się produkcją "ekskluzywnych programów"

Szef Netfliksa: Meghan i Harry zajmą się produkcją "ekskluzywnych programów"
Ich programy mają być prawdziwymi hitami. (Fot. Getty Images)
Zdaniem dyrektora generalnego platformy Netfliks, Reeda Hastingsa, będą to jedne z najbardziej popularnych programów w ich ofercie. Para ma bowiem zająć się produkcją filmów dokumentalnych, programów rozrywkowych, ale także programów dla rodziców i dzieci. Przy okazji ostatecznie potwierdzone zostało to, że Meghan Markle nie wraca do serialu 'Suits'.
Reklama

W wydanym wspólnie oświadczeniu 39-letnia Meghan Markle i 35-letni książę Harry wyjaśnili, czym zamierzają się kierować podczas pracy nad programami dla Netfliksa.

"Nasze życie zarówno osobno, jak i w parze, pozwoliło nam przekonać się o sile ludzkiego ducha, odwadze, jak i potrzebie wspólnoty. Dlatego zamierzamy w naszych produkcjach nie tylko informować, ale i dawać nadzieję" - poinformowali. Dodali także, że sami jako rodzice są żywo zainteresowani pracą nad programami dla innych rodziców.

Na razie Meghan Markle użyczyła swojego głosu w filmie dokumentalnym "Słoń" emitowanym w Disney+, podczas gdy jej mąż pojawił się już w programie dokumentalnym emitowanym przez platformę Netfliks o igrzyskach paraolimpijskich "Rising Phoenix".

Ponadto, Harry nawiązał już współpracę z Oprah Winfrey przy serialu Apple TV o zdrowiu psychicznym, którego realizacja zaplanowana jest na przyszły rok.

Jak podaje "The New York Times", umowa między parą, a Netfliksem została podpisana na kilka lat. Nieznana pozostaje wysokość wynagrodzenia, na jakie w kontrakcie wyraziła zgodę para, podobnie jak nieznana jest nazwa ich firmy.

Czytaj więcej:

Harry i Meghan "stracili szansę" na powrót do królewskiego życia

Meghan Markle otrzymała życzenia urodzinowe od rodziny królewskiej

Meghan wygrała sprawę w sądzie o ochronę tożsamości przyjaciółek

Współautor biografii Meghan i Harry’ego ostro krytykuje rodzinę królewską

Książę Harry i księżna Meghan będą produkować filmy dla Netflixa

Harry i Meghan zwrócili £2,4 mln wydane na remont ich rezydencji

  Komentarze
  Nikt jeszcze nie skomentował tego tematu.
  Bądź pierwszy! Podziel sie opinią
  Dodaj komentarz
  Reklama
  Reklama

  Najnowsze wiadomości

  Kurs NBP z dnia 23.10.2020
  GBP 5.061 złEUR 4.577 złUSD 3.866 złCHF 4.273 zł

  Sport


  Sport

  Reklama